Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kijárási korlátozást megszegte...

Kijárási korlátozást megszegtem vagy nem? Tegnap Budapestről elmentem Debrecenbe a temetőbe nagymamám sírjához. Pár órát ott töltöttem aztán jöttem haza Budapestre. Rendőrrel nem találkoztam sehol.

Figyelt kérdés

2020. ápr. 13. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Ha autóval mentél és nem találkoztál senkivel semmi rosszat nem tettél. Nagymamád se került már veszélybe a látogatás miatt.
2020. ápr. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem mindegy?
2020. ápr. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kocsival mentem
2020. ápr. 13. 20:17
 4/7 anonim ***** válasza:
24%
Megszegted. Isten nyugosztalja a kedves nagymamádat, a sírja ott lesz a járvány után is. Te viszont ezzel az utazással veszélyeztetted a veled találkozó embereket és saját magadat is. Ilyen időkben inkább otthon imádkozz a nagymamádért.
2020. ápr. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Mivel nem vágtak meg, így igazából tökmindegy. Egyébként mivel hitéleti tevékenységet folytattál, és az engedélyezett, így nem szegted meg a korlátozást
2020. ápr. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

Mindenki ugyanugy kint volt a termeszetben, csak tavolabb mentek a nepek es mas utakon mint amik le voltak szalagozva.

Romai-part lezarva? Mindenki tovabb ment Budakalaszra.

Lezartak a Margit-szigetet? A Duna mindket partja telistele volt emberekkel.

Harmashatarhegy parkolok lezarva? Mindenki az ut mellett tette le az autojat.


Szoval ne legyenek lelkiismereti problemaid.

2020. ápr. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
38%
Megszegted, de kit érdekel? Nem büntettek meg, a vírustól pedig nem kell félni. Így is végigment már a fél országon, csak a legtöbb ember észre sem vette. Aki nem kapta még el, az pedig úgyis elkapja a közeljövőben.
2020. ápr. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!