Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a kormány konzultációt...

Ha a kormány konzultációt indít a nyitásról, mit fogsz válaszolni?

Figyelt kérdés

2021. febr. 4. 12:34
A kérdező szavazást indított:
Szeretném ha nyitnának a vendéglátósok, de ha Orbán kérdezi, én nem válaszolok, annyit nem ér a nyitás!
Szeretném, ha nyitnának a vendéglátósok, ennek megfelelően válaszolok!
Korai a nyitás, ennek megfelelően válaszolok!
Korai a nyitás, de ha Orbán kérdi, én nem válaszolok, annyit nem ér az egész!
41 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Korai még. Nem azt mondom, hogy maradjon ez sokáig de még egy ideid maradjon aztán ha jól alakulnak a dolgok lehetne nyitni felőlem is. Viszont miért csak a vendéglátósokra hegyezed ki? Ugye tudod, hogy sok vendéglátós ameddig nyitva volt, pofátlan módon tett szert bevételre, most meg sír a szájuk. Lehetne szó a kijárási tilalom feloldásáról is. Vagy egyéb gyülekezésről. (Kis létszám)
2021. febr. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Nem töltöm ki, ez is olyan mint a többi konzultáció, az eredmények előre borítékolva vannak, csak kicsit nyugtatni akarják az embereket, mintha adnának a véleményükre, aztán a végn kijelentik, hogy megszavaztuk, maradjanak a korlátozások.
2021. febr. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%
Nagyon rá van ma cuppanva egy vendéglátós az önsajnálatára, de akkor sem támogatom, hogy rövid időn belül nyitni nagyobb öngyilkosság, mint ha nem tesszük ezt meg mostanában. A válaszom is ennek a tartalomnak megfelelő lenne.
2021. febr. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%

Még várjanak kb 2 hónapot.

Elég lesz onnantól is egy adag ebéden 2500, egy sörön 250, egy üdítőn 200 forintot nyerniük....

2021. febr. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%

Marha szomorú látni hogy az antiszociális és a fosós kommandó ide is megérkezett. Nem kötelező menni az éttermekbe kajálni, ha drágálljátok, de ezzel kb azt mondjátok, hogy nem gond, hogy emberek százezrei munkanélkül marad és rengetegen pedig kénytelenek a kormányzati takarodó miatt hazaérni.

Semmi és senki nem akadályoz titeket, hogy a 4 fal közt éljetek miközben szépen elszállnak az évek felettetek, de vannak, akik nem ennyire ingerszegény életmódot folytatnak és mennének a társasággal ide-oda, vagy termekbe edzeni, stb.

2021. febr. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
Feltétel nélküli azonnali nyitást szorgalmazok és a bezárást elrendelők haladéktalan felelősségrevonását szigorított fegyházban, kényszermunkával!
2021. febr. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%
Nem kell kinyitniuk a vendéglátósoknak, mert azt úgysem lehetne kordában tartani, inkább könnyíteni kéne rajtuk a bezárások végéig. De erre hajlandóságot eddig nem nagyon láttunk.
2021. febr. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%
Soha nem állok szóba Zorbánnak és mocsok sleppjével semmilyen kérdésben.
2021. febr. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
39%
Mivel már úgyis megvan a végeredmény, ezért semmit nem válaszolok.
2021. febr. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%

"Marha szomorú látni hogy az antiszociális és a fosós kommandó ide is megérkezett. Nem kötelező menni az éttermekbe kajálni, ha drágálljátok, de ezzel kb azt mondjátok, hogy nem gond, hogy emberek százezrei munkanélkül marad és rengetegen pedig kénytelenek a kormányzati takarodó miatt hazaérni.


Semmi és senki nem akadályoz titeket, hogy a 4 fal közt éljetek miközben szépen elszállnak az évek felettetek, de vannak, akik nem ennyire ingerszegény életmódot folytatnak és mennének a társasággal ide-oda, vagy termekbe edzeni, stb."


Képzeld el, azt is szomorú látni, hogy akárhányszor kiáll valaki a korlátozás mellett, mindig idejön valaki oltogatni, mintha muszály lenne. Képzeld el, nem vagyok antiszociális, bár sokáig a szociális életem az egyetemi szakcsoportra korlátozódott, tudod az is szociális élet, csak a neten. Nehéz elképzelni ugye? Bár személyesen is találkoztam azóta, igaz nem olyan sokszor. Konkrétan a korlátozások óta a szociális életem pont hogy erősödött. Persze nektek mindig muszály beszólni. Azt elárulod nekem zsenikém, hogyha én pár hónapig akarok korlátozást, azalatt hogy mennek el felettem az évek? :D

2021. febr. 5. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!