Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek ha februárban...

Szerintetek ha februárban elindítanak egy nemzeti konzultációt a gazdaság újraindításáról, akkor mikor fogják újraindítani a gazdaságot?

Figyelt kérdés
Egy konzultáció visszaküldési határideje 45-60 nap legalább szokott lenni... Mire ez lefut, addigra elmegy nyaralni a covid...

2021. febr. 4. 17:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Húsvét, Vityek bemondta. Tavaly is megjósolta, hogy hol a vége.
2021. febr. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

"akkor mikor fogják újraindítani a gazdaságot?"


Attól függ mit válaszol majd Krumplis Józsi a konzultáció során.

2021. febr. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#1: még nem hallottam (nem figyelek rendesen); bár esélyes: tavaly lemaradt a locsolkodós berúgásról, idén nem akar...?
2021. febr. 4. 17:15
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Tökmindegy, úgyis leállítják 2 hónap után megint.
2021. febr. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Én úgy tudom a korlátozások feloldásáról lesz konzultáció.
2021. febr. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgyis lesz még vagy 27138 hullám, addig semmilyen konzultáció nem fogja újra indítani a gazdaságot.
2021. febr. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
Erről biztos nem lesz konzultáció, ha lesz is meghamisítják az eredményét.
2021. febr. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7: Ma jelentették be, hogy lesz. Az eddigiek eredményével nem ez történt?
2021. febr. 4. 22:56
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Majd biztos lesz olyan kérdés, hogy nyissunk vagy zárjunk? Töröljünk el minden korlátozást vagy tartsuk meg mindet? Én meg ezen a ponton dobom ki a konzultációs lapot.
2021. febr. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%

Miért nem hagyják szabadon élni a népet? Aki akar vigyázzon, akit nem érdekel, azt hagyják békén!


Aki fél, az maradjon otthon, aki nem az saját magáért vállal felelősséget.


Mindenki tudja már hogy ez csak egy politikai vírus. Akkor lesz vége, ha "nagyok" azt mondják. Ha eleget kaszálnak a vakcinával, vagyha már eléggé haldoklik az EU gazdasága, vagy mittomén.. Nem lehet tudni, hogy mit akarnak vele elérni.


Szerintem igazi újranyitás nem lesz, max nyárra engednek valamiből, aztán ha megint nő az új fertőzésszám, akkor jujjuj gyorsan be kell zárni mindent.

2021. febr. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!