Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok milyen enyhítése...

Mit gondoltok milyen enyhítések lesznek március egytől? Én a teraszok nyitására és a kijárási 9-10-re tolására tippelnék. Ezek kb. a legutáltabb korlátozások, de ezt majd látja a konzultációból. Már ha számít az emberek véleménye tényleg.

Figyelt kérdés
2021. febr. 5. 12:05
1 2
 11/12 anonim válasza:
60%

Ajánlom hogy ezt a rohadt korlátozást feloldják, mert ha nem, én esküszöm benne leszek lassan a hírekben...

Mindig is éjfél és hajnali 2 között jártam futni, a vírus kezdetével pedig pláne, mert olyankor egy lélekkel sem találkoztam soha. Mióta ez a baromállat bevezette a tilalmat, kénytelen vagyok hajnali 4-kor kelni, 5-kor kimenni, hogy az alkalmanként vagy tizenöt maszk nélküli proli tehén a pofámba fújja a füstöt meg a koronáját és ha kések egy kicsit az indulással, esélyem nincs a tömeget elkerülni. Kbaszott elmés ötlet volt tényleg.

2021. febr. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
1-es ha félsz oltsd be magad. Én nem felek, el se kaptam soha. 1: minek oltanám akkor be magam, ha ez egy ilyen gyenge vírusm 2: minek pazaroljam az értékes vakcinát, ha valakinek jobban kell. Az ilyen közveszélyes idióták, mint te maradhatnának bezárva egy ablaktalan pincébe, ott biztos nincs vírus! Bár ki tudja, ha azt mondanák az M1-en, hogy ott is van, biztos elhinnéd.
2021. febr. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!