Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A QANON mozgalom népszerűsége...

A QANON mozgalom népszerűsége egy nagyon szomorú jövőképet fest elénk? Mindig a legbutább emberekből lesznek a konteóhívők?

Figyelt kérdés

Nem szoktam semmilyen konteóhívő csoportot követni, de most az amerikai választások miatt több ilyen fórumot is olvastam rendszeresen, és elszörnyedtem mennyi sületlenséget képesek a buta emberek összehordani. Az hagyján, hogy a QANON-hívők elhiszik, miszerint a demokrata párt valójában egy sátánista, pedofil szekta akik gyerekek vérét isszák, Trump pedig egy hős, aki 20 éve igyekszik őket lebuktatni, de ahogy érkeznek a számukra kedvezőtlen hírek, mint ha mi sem történt volna meg sem hallják, már kitalálják a következő baromságot. Szerintük most sem Biden az elnök, hanem a katonaságnál van a hatalom, a következő dátum amire várnak március 4, szerintük akkor választják újra elnöknek Trumpot Floridában. Semmit nem hisznek el, amit a Tv-ben, újságokban hallanak, olvasnak, mert szerintük az mind a mainstreem média hazugsága.

Hihetetlen buta emberek és egyre többen vannak. Lehetséges, hogy 10-20-30 év múlva már annyian lesznek, hogy egy konteóhívő elnököt megválasztanak, aki majd remekül tudja őket manipulálni?


2021. febr. 6. 09:55
 1/8 anonim ***** válasza:
25%

Ebben a videóban Bobafett szépen összefoglalja mekkora idióták is ezek az emberek, akit érdekel a téma nézze meg, én szétröhögtem magam rajta! :DD


https://www.youtube.com/watch?v=UnEZSDuyX9Q&t=3s

2021. febr. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%

"Semmit nem hisznek el, amit a Tv-ben, újságokban hallanak, olvasnak, mert szerintük az mind a mainstreem média hazugsága."

Erre a mainstream média rászolgált, az okos kritikával fogadja, a buta pedig vagy mindent elhisz vagy mindent tagad.

2021. febr. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2

Azért amikor az egész média lehozza, hogy beiktatták Bident, élőben lehetett nézni az eseményt, erre a konteóhívők azt mondják ez csak megrendezett jelenet egy stúdióból, odavetített nézőkkel, az igazi Bident pedig már letartoztatták/kivégezték, az már csak egy klón, akkor elgondolkodik az ember, hogy mehet el másoknak ennyire az esze.

2021. febr. 6. 10:15
 4/8 anonim ***** válasza:
42%
A politikai ELIT szokott sátánista szertartásokra járni, ahol áldozatot mutatnak be egy Molch nevű óriási démon szobornak, miközben szertartás keretében fohászkodnak hozzá. És itt USA ex-elnökökre, FED igazgatókra, a politikai ELIT krémjére kell gondolni. Szóval gondold át ki is az elmebeteg !? 😊
2021. febr. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4

Átjött az irónia. :)

2021. febr. 6. 10:50
 6/8 anonim ***** válasza:
33%
Utánézhetsz minden szavam igaz!
2021. febr. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6

Hát persze :D Bizonyíték?

2021. febr. 6. 16:46
 8/8 anonim ***** válasza:

#3/7

Lehet, ha csak trollkodnak, mostanában egyre inkább szokás ez.

2021. febr. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!