Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek ki lesz a 2022-es...

Szerintetek ki lesz a 2022-es választás legnagyobb vesztese?

Figyelt kérdés
Szerintem a Mi Hazánk Mozgalom és a Fidesz.

2021. febr. 6. 16:10
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
86%
Azért, aki szerint a Fidesz lesz a nagy vesztes, az próbálja már meg elképzelni, hogy 5-6 teljesen különböző párt hogy fog tudni kormányozni együtt úgy, hogy kizárólag a választási győzelem miatt álltak össze eleve? Hogy osszák majd fel a pozíciókat? Szerintem ebből aegnagyobb vesztesek ők lehetnek csak, természetesen a mi kárunkra, szóval mi leszünk a valódi vesztesei, a Fidesz pesig majd mutogathat, hogy ennyit a nagy összefogásról és 4 év múlva visszajön majd 4/5-el, az ellenzék totális megsemmisítésével. Ne legyen igazam xD
2021. febr. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
13%
Ellenzék.
2021. febr. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem az ellenzék. A vidék még mindig nem feléjük húz és valahogy itt nem tudnak áttörést elérni. És biztos vagyok abban, hogy az ellenzék közel annyit fog listán kapni, mint a fidesz, de a vidéki egyéni körzetekben elvéreznek. Csak Budapestet viszik majd nagyrészt.
2021. febr. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
96%
Igen, ha viszont tényleg elbukik az ellenzék, akkor végleg vissza kell vonulniuk, mert az azt jelenti, hogy még együtt sem képesek a Fideszt elverni, tehát ilyen ellenzékre nincs szüksége az országnak.
2021. febr. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
23%

@08:32


Sőt, ticcsák is be az ellenzéket, 2022-ben már csak a Fidesz legyen az egy párt amire húzni lehet a szavazólapon nem? :D Szép magyar demokrácia. :D

2021. febr. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
91%

#15 látom te sem az értelemről vagy híres, tipikus 8 általánosos kétbites felfogás. Sajnos a te fajtád miatt nem halad az ország.


Ennyire barom vagy? Ez jött le abból, amit írtam? Miért vagy ennyire ret@rdált?


Ha az ellenzék még összefogva sem lesz képes a Fidesztegyőzni, az annyit jelent, hogy alkalmatlanok és akadályozzák azt, hogy valaha le lehessen váltani a Fideszt. Ehhez még egy sz.rkupacnak sem kell lenni, hogy valaki fel bírja fogni. Ez esetben el kell takarodniuk végleg, hogy a helyükre olyan ellenzék szerveződjön, aki képes emberek tömegeit meggyőzni és velük leváltható majd a Fidesz. Ezen nincs mit szépíteni.


Nyilván n3m fognak eltakarodni, jó az a havi 1-2 millió ingyen pénz az adónkból, és még 4 évig tovább bohóckodnak. Ők nem akarnak valódi változást, csak ők akarják ugyanazt csinálni, amit most a Fidesz.

2021. febr. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
78%
Valószínűleg te sem fogsz Béke nobel díjat kapni a nagy bölcs vízióidért, bármennyire próbálsz itt leszólni a magas lóról, még is csak annyira vagy elég hogy egy ilyen gyakorikérdések troll oldalon fröcsögj politika rovatba...
2021. febr. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
97%

Csak én a gyk-s fröcsögés mellett nem egy szalag mellett dolgozok, mint itt sokan, akik fotelszakértők. Megfordulok olyan helyeken, ahol helyi/megyei szintű politikusok mászkálnak, szóval valamennyire hidd el képben vagyok, ezért is szoktam néha itt "fröcsögni".


Attól, hogy vízió, még jogos. Én egy olyan szituációt vázoltam fel, amit megtenne az ellenzék, ha őt tényleg annyira érdekelné az ország sorsa. Sőt, ez esetben már 4 éve is szépen a DK/MSZP eltűnt volna a politikából és átengedte volna az utat a Jobbik/LMP/Momentum hármasnak, mondván, hogy tessék, ti még nem tettétek tönkre az országot, hátha nektek sikerül kormányozni. Valahogy egy egészséges rendszerben, ahol tényleg az országnak akarnak jót, így nézne ki. Ez csak itt szürreális, Japánban pl. egy közlekedési miniszter lemond, ha 2 percet késik a vonat. Vannak egészségesebb történelmi fejlődésű országok.


Az a baj, hogy amig az emberek is úgy gondolkodnak, mint te, addig pont ennek a politikai elitnek a malmára hajtjátok a vizet. Ha a többség úgy gondolkodna, mint én, és azt mondaná, hogy takarosjon ez az alkalmatlan ellenzék, akkor szerveződhetne valami más, amelyik még mondjuk nem tette tönkre az országot, és talán nagyobb eséllyel leválthatnák a jelenlegi kormányt akár egyedül indulva is.

2021. febr. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
11%
Megnyugtatlak semmivel sem érsz többet mint a gyárimunkás fotelszakértő, mert te is kb pont annyit csinálsz mint ők. Gyakorin vered a nyálad, a valóságban meg egy nulla vagy. Azért mert valamelyik pártirodába takarítasz és látod a politikusokat, még nem leszel politikai elemző. :D
2021. febr. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
47%

Nem takaritó vagyok, a saját lelki nyomorodat ne rám vetítsd ki csak azért mert te úgy érzed nem sokat érsz. Valamennyivel több vagyok hidd el, ezt a munkámból kifolyólag is merem állítani nagyképűség nélkül, mivel felső vezetők meg vannak velem elégedve. Részt vettem már nem egyszer komolyabb szervezői-vezetési feladatokban is. Te egy értelmes ötletet nem tudtál felvázolni, csak ideokádtál néhány szalagmunkáshoz méltó tartalmatlan sort. A valódi életben hidd el, mi nem tudnánk találkozni sem, mert ahol én vagyok, oda te max előre egyeztetett időpontban tudnál belépni, de akkor is csak az előtérbe. Veled ellentétben én komoly egyetemet végeztem, és ezt a hangnemet velem szemben max itt egy anonim oldalon tudod megütni, ahol bármelyik senki ugyanakkora kemény gyereknek érezheti magát, amíg ki nem derül melyik ganégyárban 12 órázik a szalagnál.

Ez jellemző az itteniekre. Mivel te nem látod át az egész rendszert a közigazgatási szervektől kezdve az országgyűlésig bezárólag, ezért te nem is vagy képes felfogni, hogy valaki veled ellentétben tényleg ért hozzá, és látja az előző és a mostani rendszer hibáit, és tudja, hogy mi változtathatna ezen, van egy elképzelése, veled ellentétben, aki csak okádja a közhelyeket és a néhány ellenzéki oldalon eltanult maszlagokat önálló gondolat híján.

Egy ilyen oldalon a félanalfabéta is lebarmozhat akadémikusokat, itt bármilyen frusztrációt ki lehet élni, de csak itt. A valóságban szerencsére teljesen más körökben mozgunk és teljesen más színvonalú emberekkel találkozok én, mint mondjuk te. Tudott ott az etikett szabályai és protokoll érvényesül, amihez neked szintén halvány gőzöd sincs, de semmi baj, arra pont elég a 8 elemi, hogy itt anonimként bárki lehessen valaki.

2021. febr. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!