Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán miért akarja elérni,...

Orbán miért akarja elérni, hogy még az oltásra regisztráltak se "oltakozzanak"?

Figyelt kérdés

„Magyarországon az oltás önkéntes és ingyenes. Tehát amikor valaki elmegy az oltópontra – akik regisztráltak, azokat oltjuk be – ott közlik vele, hogy milyen vakcinát tudnak neki adni. És ha nem kell, akkor nem fogadja el, hanem elmegy a sor végére, és ha van olyan vakcina, amilyet szeretne, majd ismét értesíteni fogjuk”

/Orbán V./

Én regisztráltam, és nem fogok azért egy napot el...ni, hogy valami 50 km-re lévő oltóponton közöljék velem, hogy valami orosz vagy kínai trutyit akarnak belém fecskendezni, amit természetesen nem kérek. Én dolgozom, nincs ilyen potyakörökre időm, főleg nem 3 nap.

Szerbeknél már regisztráció során kilehetett választani, hogy melyik vakcinával szeretné beoltatni magát valaki. Itt miért nem lehetett ezt megoldani?

Így is nagy az elutasítás és a bizalmatlanság az oltással kapcsolatban, és ezt képesek naponta növelni.


2021. febr. 6. 23:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
92%

#9

Elég furcsa lenne ez a megoldás, mivel az oltásokat ki kell olvasztani. Kiértesítenek 100 embert hogy van orosz vakcina lehet jönni. Bemegy mondjuk 30 a többi a füle botját sem mozdítja mert neki az nem kell. Mit fognak csinálni a kiolvasztott többi 70 adaggal ?

Nem tudom hogy mennyi lesz a valós arány az orosz vagy kínai vakcinánál de valami hasonlóra tippelek.

2021. febr. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
59%
11. Ezt ne tőlem kérdezd.:) Én csak ennyit tudok. Elolvastam minden jelentést. Én pl csak a modernát kaphatom a betegségeim, allergiáim miatt. Szóval engem hiába hívnak be, mert egy db plusz moderna vakcina nincs, csak annyi, amennyit most a háziorvosik kaptak... Amúgy, ha nem lennék ebben a helyzetben, valószínűleg bármelyiket elfogadnám. Pláne azért, mert nekem 2 családtag is elkapta, az egyik ülve "aludt" egy hétig. És kihívta a mentőt is, mert annyira nem bírta. De az operátor hölgy javasolta, hogy, amíg fel tud kelni, jobb, ha nem kéri, hogy vigyék be a kórházba, mert gondolom ott csökkennek az esélyei. Egy hónap után lett jelentősen jobban. A másikat meg ehy kínai dr gyógyította ki. Megmondza, csak este feküdhet, mert ha pihenget, akkor az rontja az esélyeit. Ő is ugyanígy volt.
2021. febr. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
86%
Egyébként ehhez még csak annyit, hogy mivel ezek alapján, a kórházban lehet leginkább megfertőzödni, érthetetlen, hogy az oltópontok többsége, miért kórházban van.
2021. febr. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Talán így próbálja megmenteni a magyarok egy részét ettől a népirtástól.

[link]

[link]

[link]

[link]

2021. febr. 7. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Alex Fly ***** válasza:
55%

@14: hát az elsőt nagy nehezen végigszenvedtem...

Ha Orbán az ilyen idiótáktól akarja megmenteni a magyarokat, akkor teljesen igaza van. De inkább egész egyszerűen arról van szó, hogy amíg nem fogy el a Szijjártó által bevizsgált és engedélyezett anyag, addig a többihez nem fog hozzájutni az ember - a normális vakcina megmarad neki és a sleppnek...

2021. febr. 7. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
4# Ezt kirakom otthon a falra xD
2021. febr. 7. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
22 ben ezt sokan ugy is elfelejtik
2021. febr. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!