Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Magyarországon minden...

Ha Magyarországon minden veszélyeztetett aki kérte az oltást be lesz oltva visszakapjuk a szabadságunkat vagy lesz újabb ok hogy miért nem lehet?

Figyelt kérdés

2021. febr. 7. 21:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

"Lassan ha látni akarod a Balatont akkor valamelyik fideszes havernál belépőjegyet kell váltanod mert az egész part az övék."

Aki ezt kiírja választási programba hogy legyen több szabad partszakasz, az szavazatok tízezreit fogja megnyerni.

2021. febr. 9. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem nem akkor lesznek törölve a korlátozások, amikor a veszélyeztetettek beoltatták magukat, hanem akkor, amikor a lakosság 60-70%-a beoltatta magát és megvan a nyájimmunitás.
2021. febr. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
67%
Ha beoltatod magad, akkor többé nem leszel szabad, befolyásolható leszel. De ellenben a törvények folyton változhatnak, és feketén is elérhetőek lesznek a dolgok. Minden szervezés kérdése. Az oltás visszavonhatatlan döntés!!
2021. febr. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
24%
Valami nagy vaj van hazánkban a médiával. Rendszeresen azt látom ezen az oldalon, hogy ha valaki nem szidja a kormányt, nem fogalmaz meg a kormánnyal vagy a kormánypártokkal kapcsolatban negatív véleményt, azt lenullázzák. Viszont, azok, akik gyakran ocsmány stílusban, a magyar nyelv szépségét sárba tiporva a legdurvább rágalmakat terjesztik a regnáló kormánnyal szemben, rendszeresen 100 %-ot, vagy azt megközelítő értékelést kapnak. Ezt én, 9-es hozzászólóként írom, aki még az árnyékát is kerültem annak, hogy a kormány mellett kiálljak. Pusztán leírtam egy szakmai véleményt, egy a piaci viszonyokból következő lehetőséget arról, hogy mi lenne, ha kevés középkorú oltatná be magát. Nem törtem pálcát senki felett, nem ajnároztam senkit és nem bíráltam senkit. Mégis ebben a médiában egy nagy 0 vagyok. Ezt nem fogadom el. Úgy tiltakozom ez ellen, hogy le fogok iratkozni erről a fórumról. Isten óvja Magyarországot! További haszontalan és terméketlen időtöltést kívánok!
2021. febr. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
78%
#14 Szerintem ez nem igaz (bár most felpontoztalak, mert tényleg átgondolt válasz), mert nem tudod valakiről, hogy átesett-e covid-on. Az EU-ban pedig valószínűleg a munkavállalás kapcsán biztos, hogy el fogják ítélni a diszkriminációt, úgyhogy sokkal nehezebb lesz a munkáltatónak igazolhatóan bizonyítani, hogy valaki átesett-e a covid-on, főleg, hogy az antigén tesztek elég megbízhatatlanul működnek és csak néhány napig. Oltási kiskönyvet, meg szerintem nem kérhet be.
2021. febr. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
3: Nem tudok hozzászólni! Végre valaki okosan megírta. :)
2021. febr. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!