Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért számolják bele ezeket...

Miért számolják bele ezeket az embereket a koronavírus statisztikába?

Figyelt kérdés
A tisztifőorvos bevallása szerint minden olyan embert koronavírus áldozatnak titulálnak halála után, akiben valaha is megtalálható volt. Tehát ha valaki tavasszal koronás volt, túlélte és most decemberben elhunyt valami miatt, az is megy bele a halálos áldozatokat mutató statisztikába. Azt is mondta még, hogy csupán a tavasz óta elhunytak 3%-nál volt a haláloki tényező kizarólag a koronavírus, vagyis 400 embernél. A többi tzízezer-ötszáznak krónikus alapbetegsége volt, és mar alapból az utolsókat rúgták. Itt a kérdés. Miért hazudnak és keltenek pánikot azzal, hogy elferdítik a valóságot az áldozatok valódi számát illetően, és megéri-e mindent tönkretenni, korlátozni és bezárni egy ilyen gyenge vírus miatt. Nem is beszélve arról, hogy olyan sok a kiskapu az intézkedések alól (pl kaszinók, bevasárlóközpontok, stb.) hogyha valódi lenne a fenyegetés, már rég kirajzolódott volna hogy ezek a kiskapuk nem maradhatnak ahogy vannak, mert hullanak el az emberek miattuk. De nem ezt látjuk.

2021. febr. 7. 22:33
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
65%

Ezek mondanak mindenfélét és a hátunk mögött összeröhögnek egymással.


De a pszichoterror működik, mert már én is állandóan azt lesem magamon, hogy nehezen lélegzem-e... ez mindent elárul az ország hangulatáról!

2021. febr. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
68%

Mert egy kamu az egész.

Haverom apja is így járt.

Nem is a vírus okozta a halálát, mégis ment a statisztikába.

2021. febr. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudjuk pontosan hányan halnak meg, sokan kiesnek a hatóságok látóköréből, sokaknál meg nem egyértelmű. Amiből lehet gondolni, hogy azért mégse veszélytelen a vírus, az a heti halálozási statisztikákban(KSH adatai szerint) levő, kb 30%os, vagy 1000 fő körüli emelkedés a vírus alatt. De pontos képet ez se ad. Fura lenne azt mondani hogy csak pár száz ember halt bele a vírusba, aztán év végén kiderül hogy több tízezerrel többen haltak meg "valahogyan".
2021. febr. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
58%
Magyarország kormánya szerintem jobban tudja, mit hogyan kell számolni.
2021. febr. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 A kérdező kommentje:
4-es reménykedem benne, hogy ez irónia volt, mert felröhögtem.
2021. febr. 7. 22:59
 6/66 anonim ***** válasza:
100%
xd
2021. febr. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
54%

"A tisztifőorvos bevallása szerint minden olyan embert koronavírus áldozatnak titulálnak halála után, akiben valaha is megtalálható volt."


Azért jó lenne, ha az első mondatod nem lenne hazugság, innen nehéz téged komolyan venni.

Már csak azért, mert ha így végig gondolja bárki -ez az, amit te elmulasztottál- rájöhet, hogy ez azt jelentené, hogy konstansan nőni kellene a covidban elhunytak számának, nem pedig csökkenni, csak ugye ehhez végig kéne gondolni mit írsz le.


Meg ez egy oly gyakran cáfolt duma, hogy:

"A többi tzízezer-ötszáznak krónikus alapbetegsége volt, és mar alapból az utolsókat rúgták."


Én például magas vérnyomásos vagyok, ahogy az országban vagyunk még három és fél millióan, ez egy krónikus betegség, szerinted én már a halálomon vagyok 33 évesen, a többség szerint azért nem, de ha belehalnék a covidba, te közölnéd, hogy "hát ez is a halálán volt, magas volt a vérnyomása". :-DDDDD

2021. febr. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Irónikus mikor engem hazugnak nevezel. A tisztifőorvosról ott a videó, mikor ezt elmondja. Nézd meg. Konkrétan ezt mondja. Ha nem néztél utána rendesen, az nem az én bajom. Ha jobban elolvasod a kérdést, látni fogod, hogy nem azt írtam, hogy "minden krónikus beteg meghal" hanem azt, hogy "a többinek krónikus alapbetegsege volt, és már alapból az utolsókat rúgták" Innentől nem tudlak komolyan venni. Adj okot rá, hogy komolyan vegyem a korlátozasokat, hogyha maga a kormány sem veszi komolyan. Ja és a derogáló mosolygófejeket el is felejtettem :-DDDDDD
2021. febr. 8. 00:01
 9/66 anonim ***** válasza:
67%
10000-el tobben haltak meg Magyarorszagon 2020-ban, mint az elmult 5 ev atlaga. Ez a tobblethalalozas majdnem mind az utolso negyedevben tortent. Barhogy szamoljuk a covid halottakat (mert nyilvan tobbfelekeppen lehet), nehez ezt a kulonbseget massal megmagyarazni. Ez a 10000 ember nem elt volna orokke, de legtobbjuk elhetett volna meg 5-10 evet legalabb.
2021. febr. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
27%

Kérdező, soha nem mondott ilyet a tisztifőorvos, hazudsz.

nagyon pontosan meg van határozva ki kerül be a statisztikákba, csak neked nem érthető. Ráadásul hivatalosan nem is úgy szerepelnek hogy a koronavírus ölte meg őket, hanem hogy a vírusfertőzés hozzájárulhatott a halálukhoz. Még hiszti is volt abból, hogy napvilágra került egy ilyen utasítás az egészségügyben.

Rokonom sajnos nemrégen halt meg, covid-osztályon. Nem a vírus ölte meg hanem az alapbetegsége, azonban a vírusfertőzés nélkül a betegségével lehet hogy hetei, hónapjai lettek volna még amit a saját lábán élhetett volna át a saját otthonában. EZÉRT ő is benne van a statisztikában.

Már az is kamu amivel kezded a kérdésedet, de olyat beleírni, hogy "ha valaki tavasszal koronás volt, túlélte és most decemberben elhunyt valami miatt, az is megy bele a halálos áldozatokat mutató statisztikába. " az ritka ostobaság. Mivel semmiféle orvos nem kezel koronavírusos betegként olyat, aki hónapokkal korábban esett át a fertőzésen.

2021. febr. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!