Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vírustagadó vagy vírusrettegő...

Molnarmarcell21 kérdése:

Vírustagadó vagy vírusrettegő vagy (életkor)?

Figyelt kérdés

Kissé szélsőségesen fogalmaztam meg a kérdést, bocsánat érte, de értitek:


- A vírusrettegő az, aki a vírustagadók szerint gúnyosan az.

- A vírustagadó az, aki a vírusrettegők szerint gúnyosan az.


Korábban:

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__10..



2021. febr. 10. 16:18
A kérdező szavazást indított:
25 év alatti vagyok és vírustagadó
25-51 év közötti vagyok és vírustagadó
51 év feletti vagyok és vírustagadó
25 év alatti vagyok és vírusrettegő
25-51 év közötti vagyok és vírusrettegő
51 év feletti vagyok és vírusrettegő
38 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Értelmes ember, aki gondolkodik és nem hisz el mindent amit a politikusok, a TV meg a fősodrású média mond. Nem lusta gondolkodni, és nem irigy, nem mástól várja, hogy vigyázzon rá, de elfogadja ha más túlságosan fél és ezért megtesz mindent, hogy biztonságban érezze magát, viszont nem fogad el semmiféle kényszert.
2021. febr. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
62%

Mi értelme ezeknek a kérdéseknek?

Ezek a szavazások amúgy sem reprezentatívak, maximum a gyakorikérdések politika rovatának látogatóinak véleményét tudod leszűrni. Azt is egyszerre, egy űrlapon kéne, így teljesen összemosódik a politikai nézet, az életkor, és a vírusról alkotott vélemény.

Egy szóval semmi értelme ennek.

2021. febr. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Én egyfajta köztes állapotot foglalok el. Látom, hogy sokakra, idősekre tényleg veszélyes. Van olyan ismerős, 74 éves, aki elkapta, nagyon rosszul volt, tényleg meggyötörte. Ugyanakkor vannak olyan ismerőseim is, akik 40-45 évesek. Náluk egyerősebb influenzához hasonlítottak a tünetek. Vannak ismerőseim is, akiknek a vérképéből kimutatták, hogy már elkapták, de semmilyen tünetük sem volt. Nekem ebből az a következtetésem, hogy minél idősebb valaki, annál veszélyesebb a vírus. Ugyanakkor a fiatalokra kevésbé veszélyes. Persze a fiatalabb korosztályban is lehet veszélyes, ha valaki valamilyen krónikus betegséggel rendelkezik. Nem tagadom a vírus létezését, mert vannak olyan ismerőseim, akik elkapták.Ugyanakkor szerintem sok védőintézkedést másként kellene alkalmazni a gyakorlatban. Értem a vendéglátósok problémáit is, rajtuk is segíteni kellene.
2021. febr. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Én is köztes állapotban vagyok. Nem tagadom, de azért nem is f0s0k tőle.
2021. febr. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
25 alatti és csak a virus LÉTEZÉSÉT nem tagadom. Úgyhogy ment a legfelsőre.
2021. febr. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Gyaszvertemeg ***** válasza:
26%
Én a gyakorikerdesek.hu politika kategóriájának közönségét látva tartom magam vírusrettegőnek. Hatalmas szerencse, hogy az oldal nem tiltja az oltásellenes hozzászólásokat, mert a szekció fele felszívódna... :(
2021. febr. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem. Nem tagadom a vírus létezését, de tisztában vagyok vele, hogy kb. akkora veszélyt jelent, mint egy közönséges nátha.
2021. febr. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
25 alatti vagyok, a vírus létezését nem tagadom. A vírus veszélyességét és az oltás szükségességét, illetve az oltás megfelelően tesztelt mivoltát sem tagadom, de mint minden értelmes ember, MEGKÉRDŐJELEZEM. A fennálló, diktatórikus intézkedések értelmét és létjogosultságát tagadom.
2021. febr. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is fiatal vagyok (22), nem tagadom hogy létezik, sajnos az ismerősi körből is volt akit elvitt, Isten nyugasztalja szegényt. Viszont a legtöbb emberen szerintem tünet nélkül már keresztül is ment, felesleges lenne ekkora hisztit csapni.
2021. febr. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az aranyközéputat kell megtalálni! Sem az ész nélküli pánikolás és rettegés, sem a vírus létezésének kétségbevonása nem visz minket előre!
2021. márc. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!