Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsánynak milyen emberbarát...

Gyurcsánynak milyen emberbarát intézkedései voltak?

Figyelt kérdés

Most hogy a közvélemény kutatások szerint visszatér az ellenzék ideje visszaemlékezni mi is volt akkor. Sajnos én magam hiába akartam, nem tudtam egyetlen emberbarát intézkedést sem találni.


Gyurcsány aerában duplájára emelték a villanyt, triplájára a gázárát. A minimálbér több mint felét elvitte a rezsi. Nem volt béremelés sosem és még csökkentették is a fizetéseket. Adóemelés volt, meg akarták adóztatni a nyugdíjat. Elvették a 13. havi nyugdíjat, bevezették a vizitdíjat, gyógyszer felírási díjat. El akarták az egész egészségügyet privatizálni. Államcsőd volt; nem tudták utalni a nyugdíjat csak pár nap késéssel, amikor az IMF hitel bejött. Hatalmas korrupció: mindent a Strabag nyeret, nem fizették ki az alvállalkozókat a hídnál, öngyilkosok lettek, rengeteg magyar család ment tönkre. Akik tüntettek ezért, szemmagasságú gumilövedékeket kaptak. Borzalmas visszagondolni arra a korszakra. Minden tekintetben előrelépés volt az elmúlt 10 év alatt, még ha nem is élünk luxusban, de minden tekintetben jobb lett ha megnézed


Milyen emberbarát pozitív intézkedések voltak Gyurcsányék alatt?



2021. febr. 11. 09:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%

9-es, most sem jobb.. A devizahitelesek problémája azóta sincs jól megoldva. Szar volt akkor is, szar volt most is.

2022-ben remélem emlékezni fognak az elmúlt 12 évre is, ami alatt nem sok minden lett jobb, kezdve az egészségügytől, az 1 millió minimálbéren élőn át...

Amúgy az ellenzék már nem csak Gyurcsányból áll.... Olyanok is vannak akikről azt sem tudjuk hogy milyenek, mivel még nem bizonyítottak. 2002-2010 között még szerintem nem is politizált pl Jakab Péter, Hadházi Ákos, stb...

Miből gondolja bárki, hogy ők rosszabbak lesznek, mint az elmúlt 30 évben 3x is kormányon levő Fidesz?

MSZP meg a Fidesz váltogatta egymást az elmúlt 20 évben, de egyik sem volt nagy szám...

2021. febr. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

11

És mert még nem bizonyítottak, oda kéne adni pl. a nemzet lókukijának a lehetőséget? Úristen, hova jutottunk!

2021. febr. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Miért, akkor szar legyen vagy kaka?
2021. febr. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
12,Ez a birkaság. Hova jutottunk....
2021. febr. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
82%
Ki az a nemzet lókukija?
2021. febr. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

15

Na ki? Aki az ország házában olyan feliratos táblával tüntet. Hogyhogy van, aki nem tudja? Hiszen ez egy kiTÜNTETő cím!

2021. febr. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Bevezették a székeket a kórházi betegeknek.
2021. febr. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Megszüntette a szemüveg TB támogatását.
2021. febr. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Bezáratta az OPNI-t, ahol a megérdemelt helye lenne a sleppjével és a még rájuk szavazókkal együttesen!
2021. márc. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

"Ki az a nemzet lókukija?"


Én Jakabra tippelek. Szerintem nem is állna messze a valóságtól....

2021. márc. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!