Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bocsanat de nem ertem, mi...

Bocsanat de nem ertem, mi ertelme a kijarasi korlatozasnak, ha nappal kijarhatnak az emberek? Nem 24 oras kijarasi korlatozas kene?

Figyelt kérdés
Akkor a virust elinteznenk 2 het alatt, igy meg mintha arra menne ki a jatek minel tovabb huzzuk el a jarvanyt ameddig csak lehet.
2021. febr. 11. 16:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%

Látszatintézkedés. Nincs az a hülye aki ilyen hidegben és sötétben 8 után kint járkálna, úgy hogy nincs is nyitva semmi.

Az esti/éjszakai kijárási korlátozásnak az ég világon semmi értelme sincsen, csak nincs jobb ötletük a szar politikusoknak.

2021. febr. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
Legyen ...... tánc
2021. febr. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%

"Nincs az a hülye aki ilyen hidegben és sötétben 8 után kint járkálna"


Azért bulizni, edzőterembe biztos mennének.


De az kétségtelen, hogy ha eljön a tavasz, világos lesz este, és jobb idő, akkor fellázad a nép, ha még mindig lezárás lesz.

2021. febr. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
42%

Egész Európában ez van, nem tudom, mit puffogtok folyamatosan...

Higgyétek el, hogy nálatok sokkal okosabb szakemberek találták ki...

2021. febr. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
32%
#3 Az biztos, és én is a lázadók között leszek.
2021. febr. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
Nem unod még, hogy minden nap kiírsz egy ilyen kérdést? Szerezz már életet magadnak, könyörgöm!!!
2021. febr. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%
A kérdés jogos a konklúziót azonban rosszul gondoltad, az esti korlátozást is el kell törölni.
2021. febr. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
17%
Azt azért épésszel meg lehet érteni, hogy naponta sok száz ember hal meg, ha te másokkal találkozol. Ezt szeretnék korlátozni. Melyik szavamat nem érted???
2021. febr. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%

"

Azt azért épésszel meg lehet érteni, hogy naponta sok száz ember hal meg, ha te másokkal találkozol."


Igen, ha találkozol valakivel, megölsz sok száz embert. Az ilyen betegagyúakat, miért nem lehet a társadalomtól elzárni???

2021. febr. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
Tavasszal volt egész napos kijárási tilalom. Eltűnt a vírus?
2021. febr. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!