Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mennyi olyan...

Szerintetek mennyi olyan vendéglátóhely és ország lesz aki fogad nem beoltott vendégeket?

Figyelt kérdés

Ugyebár egyetlen vendéglátóhely sem köteles oltáshoz kötni a belépést, az a kérdésem hogy mennyi lesz az aki tényleg nem is kér majd oltást?


Országok szempontjábol ugyanez érdekel, eddig Tanzániáról és talán Horvátországról olvastam utóbbi (nem biztos) , hogy nem kérik majd.



2021. febr. 12. 07:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
59%

Nem tudom, lesz 1-2 aki kéri, hogy mi majd megvédjük a vendegeinket...bár nem tudom...


Tehát aki utazni akar kell a szérum?


Ha van negatív teszt+karantén, akkor is?

2021. febr. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
29%
A Birodalomban (többek között EU és Észak-Amerika) az utcára sem lehet majd kimenni oltás nélkül, amint lesz elég oltóanyag. Nálunk demokratikusabb országok, pl. Fehéroroszország vagy Irán elképzelhető, hogy fogadnak oltatlanul.
2021. febr. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

#1 tényleg, negatív tesztel kiváltható.


"Tehát aki utazni akar kell a szérum"

Pont ez a kérdés, hogy hova nem. Mert szerintem lesz ahova kell, meg ahova nem.

2021. febr. 12. 08:29
 4/19 anonim ***** válasza:
71%
Nem lehet diszkriminálni el lett mondva
2021. febr. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
42%
Én már pedig komoly szállodás körökből azt hallottam, hogy ha az egyénnek joga van eldönteni, hogy nem oltatja be magát, akkor nekik még joguk lesz azt eldönteni, hogy csak oltási igazolással engedik be a vendégeket. Hogy miért? Mert ők végre teljes kapacitással akarnak működni, és egy esetleges covid megbetegedés, vagy a szállodában elinduló fertőzés, pánik, karantén, stb odavághat mindent!!
2021. febr. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
70%
Akkor csinálják úgy...Meg fog csappanni a vendégek száma azt gyanítom.Nevetséges ez az egész vakcina hacacáré mert nem szorítja vissza a hatalmas vírust
2021. febr. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
55%
Sokan el lettek hallgattatva...Orvosok fura halála stb...
2021. febr. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
17%

6# nagy tévedés!! Megcsappan??

Fordítva ülsz a lovon...

Aki beoltatja magát, pontosan olyan szállodát fog választani, ahol biztos lehet benne, hogy mások is be vannak oltva. Ott azok száma lesz nulla, akik nem lesznek beoltva. Talán érted...

2021. febr. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
51%
Nekem mindegy mert nem járok ilyen helyekre😁😁Sajnálom hogy sokan bedőlnek a propagandának ami sok valótlanságra épül...Nem te rád gondolok
2021. febr. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
62%
Szerinted mikor lesz annyi oltott hogy ez megvalósuljon??Max Szeptember esetleg....Addig hónapok vannak hogy a vendéglátós talpon maradjon márha tud támogatás nélkül,de ez már másik témát feszeget amibe nem kell belemenni
2021. febr. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!