Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért tiltottak le Orbán...

Miért tiltottak le Orbán facebook oldaláról?

Figyelt kérdés

Tudok továbbra is kommentelni de csak én látom, megnéztem máséról és nem látszik a hozzászólásom, vagyis le vagyok "tiltva".


Nem voltam alpári és próbáltam polkorrekt lenni, már csak azért is nehogy a TEK vigyen el :D


Nem arról volt szó hogy: "Mi senkit nem hallgattatunk el..."?


2021. febr. 14. 21:37
A kérdező szavazást indított:
"Ne azt nézzék, amit mondok..."
10 kg krumpli több mint 5 kg krumpli
egyéb, kifejtem:
24 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%

Honnan tudjuk hogy mi történt?

Nem ismerünk téged, nem láttuk a kommentedet, nem ismerjük azt sem hogy ott mi történt, mit mondhatnánk neked?

2021. febr. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
23%
Nyilván te is halállal fenyegetted mint sokan mások.miattatok fognak megtelni a börtönök,akik pedig tényleg odavalók azokat kénytelenek lesznek próbára bocsátani.legalább a közbiztonságra lennétek tekintettel.
2021. febr. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%
Nem vagy letiltva. Bármikor írhatsz újabb akár pozitív, akár negatív kritkát. Talán a személyiségi jogok miatt úgy kezeli(k), mint egy véleményt. Nem tudom, hogy csinálják.
2021. febr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Pont hogy nem fenyegettem meg! Ez az érdekes hogy a gyűlölködő kommenteket meg otthagyják.


És az elv miatt is kérdem, hogy mi van a "Mi senkit nem hallgattatunk el..." dologgal?

2021. febr. 14. 21:55
 5/14 anonim ***** válasza:
25%
Gondolom egy idegesítő, tiszteletlen kis vakarcs vagy.
2021. febr. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
Lehet lekérték az orvosi aktádat, kiderült hogy van gerinced, az meg automatikus tiltást generál 🤔
2021. febr. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%
Ilyen nekem is volt. Szerintem vannak beállítva szavak, amiket nem enged át a rendszer.
2021. febr. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Jó mindegy, költői volt tán a kérdésem. Ez van, az igazság fájó dolog lehet Orbánnak és a stábjának.
2021. febr. 14. 21:59
 9/14 anonim ***** válasza:
58%

A facebook is szűrhet ki trágár vagy nem oda való, sértő hozzászólásokat, nem csak az oldal kezelője. Bug miatt is tűnhet el hozzászólás egy időre, gyakori olyan is hogy hozzászólsz valamihez aztán a saját hozzászólásod nem látod órákig, majd újra megjelenik. Sok hozzászólásnál szűri is a fb hogy melyikek lehetnek relevánsak és hasznosak és próbálja csak azokat megjeleníteni hogy az olvasónak könynebb dolga legyen.

Ha eléred az oldalt, tudsz lájkolni, hozzászólni, akkor nem vagy letiltva. De ha le is lennél, akkor sem jelentene semmit, egy fb oldalnak semmi köze nincs a "Mi senkit nem hallgattatunk el..." dologhoz :D

2021. febr. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%

"Mi senkit nem hallgattatunk el..."?


Tudjuk, hogy ez hazugság, ahogy pl. a Médiatanács segítségével sorban átjátszották a frekvenciákat a fideszrádióknak. Nem hallgattatják el, csak elveszik a frekvenciát.


Vagy a Népszabadság, amit felvásároltattak Pecinával és be is záratták vele, stb.


Nem az van, mint az oroszoknál, hogy szimplán bezáratják az ellenzékieket, az ellenzéki médiákat, hanem adminisztratív eszközökkel, indirekt módon érik el a céljukat.


Ahogy pl. a közcégek is elsősorban a fideszes propagandalapokba öntik a reklámpénzt, függetlenül attól, hogy hányan olvassák azokat. Nem záratják be az ellenzéki lapokat, csak elvágják őket a reklámbevételektől, stb

2021. febr. 15. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!