Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ránk fog rohadni az ötmillió...

Ránk fog rohadni az ötmillió adag a kínai vakcina? Van két és félmillió ember, aki ezt beadatná?

Figyelt kérdés
Vagy azért vezetik be a vakcinaigazolást, hogy mindenképp rátolják a lakosságra?

2021. febr. 15. 17:34
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
87%
Jacht szaga van a dolognak. Tavaly a lélegzőgép biznic, most meg ez? Nem tudják ezek beosztani a pénzt, fene a kva anlyukat?
2021. febr. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
73%
21-es! Szerintem nem csak erről van szó, azt is akarják, hogy minél előbb legyen meg az átoltottság, persze valamiért nagyon drágán veszik a kínai vakcinát.
2021. febr. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
65%
A háziorvos majd megy a kis teszkós hűtőtáskával érte. Majd biztos megmondja, hogy bebuggyant a cucc ezáltal hatástalan, hogy húzgálják? Sosem lesz itt átoltottság csak stadionos-tiborc.....
2021. febr. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
0%

#20 nekem NINCS SZÜKSÉGEM egyik vakcinára sem. Fiatal vagyok és egészséges.

Elhiszem hogy többet tudnak róla mint én, de amire nincs szükségem azt nem veszem be és nem szúratom magamba.

2021. febr. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
54%

24-es!

"A koronavírus a főbb tünetek megszűnése és a pozitív tesztek után is többeknek elhúzódó szövődményeket, állapotot okozhat. Sokan még hetekig érzik ezeket a tüneteket még akkor is, ha a vírus csak enyhe lefolyású volt."


[link]


Alottomos a COVID, mert még enyhe lefolyás után is lehetnek szövődményei, amiket oltással valószínüleg el lehet kerülni.


Ő is egészséges volt, aztán mégis megviselte a koronavírus:

[link]


A másik pedig, ha be vagy oltva, akkor talán nem tudod olyan könnyen továbbadni a vírust.

2021. febr. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
54%

24-es!

„A biztos védelmet jelen esetben a vakcina adja, senki se várjon arra, hogy a szomszédainak vagy munkatársainak nagyobb része majd beoltja magát, és akkor neki már nem kell, hisz ettől ő még kitett a betegségnek, ezért előbb vagy utóbb meg fog fertőződni, s azon túl, hogy önmagát veszélyezteti, veszélyt jelent másokra is” – fogalmazott a rektor. (Merkely Béla)


[link]

2021. febr. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
0%

Pont ezt mondom hogy elkaphatom és nem fog érdekelni. Mert nem fogom annyira megérezni, majd

otthon maradok és szevasz.


Az meg hogy mennyi szövődmény okozhat azt azért nem izgat, mert az oltás is okozhat szövődményt pláne a gyógyszerallergiámmal. És senki nem tud semmit arról hogy mik a lehetséges szövődmények 5 év múlva.

A vírustól legalább tudom.

2021. febr. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
63%

"Az meg hogy mennyi szövődmény okozhat azt azért nem izgat, mert az oltás is okozhat szövődményt pláne a gyógyszerallergiámmal"


Nem tudom...

Nem nagyon hallottam, hogy az oltástól komoly szövődmény lépne fel (ugye ezért tesztelik az oltóanyagokat).

Az pedig, hogy "gyógyszerallergia" az nagyon általános. Gondolom bizonyos gyógyszerek illetve bizonyos "applikációs formák"(=hogy hogyan adják be a gyógyszert) válthatnak ki allergiás reakciót.


A koronavírus károsíthatja a szívizomzatot, a tüdőszövetet és a mikrokapillárisokat is.


A háziorvosod csak tisztában van vele, hogy neked melyik vakcina mennyire lehet kockázatos.

2021. febr. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
0%

"A koronavírus károsíthatja a szívizomzatot, a tüdőszövetet és a mikrokapillárisokat is."


Pont ugyanolyan elenyésző arányban mint hogy az oltás is okoz valamit.

2021. febr. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
Ezért tesztelNÉK de nem tették meg elég alaposan, mivel öt helyett 1 évig tesztelték ami édeskevés.
2021. febr. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!