Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok, hogy így terjeszk...

Mit szóltok, hogy így terjeszkedik a Mi Hazánk Mozgalom?

Figyelt kérdés

[link]


Fővárosban is, legalább nem mondják, hogy csak "vidéki kispárt". A tervek szerint minden egyéni körzetben önállóan indulnak. Ez szerintem jó, mert legalább két normális jelölt közül (értelemszerűen Fidesz-KDNP és MHM) lehet majd mindenhol választani.


2021. febr. 15. 19:27
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
A töredékszavazatok miatt érdemes egyéniben is a mihazánkos jelölt mellé ikszelni, mert a magyar választási rendszerben fontosak a töredékszavazatok. Tehát ha egy jelölt nem lesz képviselő, akkor az ő szavazatai hozzáadódnak a jelölő szervezet listájához.
2021. márc. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
69%
Kis aprót majd ad orbán a román gyereknek, mert jó vérbíró volt 56-ban a nagypapper és a szolgálataiért.
2021. márc. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
68%
Hogy terjeszkedik? Úgy, hogy még a Kétfarkú kutyapárt is lekörözi?
2021. márc. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
27%

Szia

Én rájuk teszem a voksom.

Legfőképpen a normális szó használat miatt és azért mert legalizálnák a lő fegyvereket(most még hatalmas költségei vannak a fegyver birtoklásnak)

Második indokom hogy ők hisznek az egyén szabadságában PL A 12 hetes magzatot is embernek tekintik és nem habzó szályal orditoznak ha nem velük értesz egyett bizonyos témákban tehát tisztelik a velük nem egyet értő személyeket is.

3 Adó csökkentés és az hatékonyabb az felhasználása ezzel a gazdaság szárnyra kapna (bár az emberekel megértetni nem igazán lehet hogy nincs olyan hogy ingyen pénz" Tehát fontosnak tartja a magán tulajdont

4 Szembe szálna az idegen hatalmak befolyásától Magyar országon Lásd Fidesz és Gyurcsány akik felveték a hatalmas kölcsönt Paks kettőre igy Orosz ország megvettete a lábát az eu-ban

5( Szerintem A Momentum vezetőiből lesznek a legjobb jobboldali politikusok :))

2021. ápr. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
55%
Elnézést a helyes írási hibákért.
2021. ápr. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
67%

#24, 25 Pont a helyesírási hibákon nevettem nagyot. A legfőbb érved a normális szóhasználat volt, közben még a helyesírás se megy.


Sose tudtam megérteni, hogy egy magát kereszténynek valló párt hogyan támogathatja a fegyverviselést, amikor az egyik parancsolat a "ne ölj".


Hogy miként beszélnek a más véleményű emberekről, részletkérdés.


Felőlem szavaz rá, de eddig egyik érved se volt meggyőző.

2021. ápr. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
36%
Köszönöm a személyeskedést erre számítottam, nem ti szoktátok mondani hogy mindenkit fogadjunk el? Egy mentális betegségért tüntetéseket szerveztek. De ha én rosszul írók az már bűn. És demagógiával operálsz."Ne Ölj" a Biblia lehetöséget add arra hogy megvéd a vagyon tárgyaid és a fegyvertartás betiltása egyenes út a diktatúrához ellenben ön szerint nem baj hogy magzatok millióit ölik meg mert az nem gyilkoság ugye? Ahelyet hogy a tartalmat kritizáltad bele álsz a nyelvtanba ami nem egy egzakt és folyamatosan vátozik.
2021. ápr. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 Celtix ***** válasza:
36%

"ők hisznek az egyén szabadságában"


Vagyis liberálisok ? Pfuj....

2021. ápr. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

A helyesírás folyton változik... És ezért nem tanulod meg?!

Már nem azért, de a magyar nyelv a magyar kultúra legelemibb része. Mit jelenthet vajon azok számára a hazaszeretet, akik semmit nem tesznek a magyar kultúra elsajátítása ápolása érdekében? Amit írtam, egyébként egy általános jelenség, sok melldöngető hazaszerető nem bír írni, beszélni helyesen, nincs meg az alapvető nyelvismerete, nem tud semmit a magyar kultúráról, legfeljebb ábrándozik a régi Magyarország térképek felett... De semmit nem tanulnak se a múltból sem a jelenből.


Ez tehát nem szimpla személyeskedés. Én liberális vagyok, és ha valahol arról írok, hogy liberális vagyok, de utána két sorral arrább ott van, hogy azt akarom, hogy legyen bűncselekmény az otthon, négy fal között művelt homoszexuális szex nagykorúak esetében is, és bárki megkérdőjelezi a liberális nézetem, az nem személyeskedés, hanem következetesség. A saját elv, saját mérce mint hitelesség - bárkin számonkérhető. Azokon akik azzal hivalkodnak, hogy keresztények, és azt mondják, hogy majd ők megvédik a keresztény kultúrát, sőt másokat is erre erőszakolnak, teljesen jogos bárki részéről, ha szembesítik őket azzal, hogy miként csúfolják meg az igaz kereszténységet, hogy lopnak, hazudnak, hogy össze-vissza paráználkodnak...

Liberálisként én letojom, hogy Szájer meleg-e vagy sem, hogy hány parterrel szexel, ez az ő magánügye lenne. De ha közben azt mondja, hogy kereszténység és családszeretet és monogámia és heteroszexualitás stb... na akkor bizony jót röhögök rajta, mert hiteltelen.

2021. ápr. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Üdv

Szerintem egy olyan ideológia aminek a hívei nem képes fellvállalni ősei tetteit az gerinctelené válik pont ilyen a liberalizmus hiszen sok Keresztény nagy hatalómal bíró liberlista volt. Nyelv kérdését felvetetted és megjegyzem általánosítasz és miért nem tanultatok közgazdaságtant ahól alaposabban kifejtik hogy miért rossz a gazdasági liberalizmus.

2021. ápr. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!