Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok, hogy így terjeszk...

Mit szóltok, hogy így terjeszkedik a Mi Hazánk Mozgalom?

Figyelt kérdés

[link]


Fővárosban is, legalább nem mondják, hogy csak "vidéki kispárt". A tervek szerint minden egyéni körzetben önállóan indulnak. Ez szerintem jó, mert legalább két normális jelölt közül (értelemszerűen Fidesz-KDNP és MHM) lehet majd mindenhol választani.


2021. febr. 15. 19:27
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
76%

A Fidesz minden csak nem normális, ne hari:)


A MHM meg egész jól politizál, bár max a parlamentbe jutnak be, kormányra soha nem fognak kerülni

2021. febr. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon helyes, induljanak el minden körzetben, hisz ők csak a fidesztől veszik el a szavazatokat! :)
2021. febr. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

"A Fidesz minden csak nem normális, ne hari:)"


Én ugyanezt gondolom az "összefogás" bármelyik pártjáról.

2021. febr. 15. 19:40
 4/32 anonim ***** válasza:
88%
Mire megy vele, hogy elindul minden körzetben? Az összes körzetben csak a fidesznek és a közös ellenzéki jelöltnek lesz esélye elnyerni az egyéni mandátumot.
2021. febr. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
76%
Normális jelölt? Te a holdon élsz?
2021. febr. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
52%

"Mit szóltok, hogy így terjeszkedik a Mi Hazánk Mozgalom?"


Én annyit látok, hogy Dúró Dórát vinnyogtatják egy picit, Torockaji meg mindenféle marhaságot összehord és ennyike.

2021. febr. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Aztán majd nehogy nagyot nézzen mindenki, amikor jövőre a kormánypárti jelölt mögött a MHM jelöltje végez a második helyen több körzetben is... Egyébként meg sok párt nem mondhatja el magáról, hogy az összes egyéni választókerületben képes indítani jelöltet.
2021. febr. 15. 20:24
 8/32 anonim ***** válasza:
64%

7

Jó vicc... a mi hazánk jelöltje több szavazatot kapjon mint a (Jobbik, Momentum, DK, MSZP, LMP, Párbeszéd) közös jelöltje? Ezt te sem gondolod komolyan. :D

2021. febr. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy ez minden körzetben így lesz, de nem elképzelhetetlen. Emlékeim szerint a Jobbik is több helyen megelőzte a szocikat 2014-ben, és 2018-ban is, 2022 meg még odébb van. Addig sok minden történhet, majd meglátjuk. Én mindenesetre szurkolok nekik.
2021. febr. 15. 20:41
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Hol van a mi hazánk ahhoz a Jobbikhoz képest, ami 20%ot ért el a választáson?? Az is nagy eredmény lesz, ha 5%-al bekerül egyáltalán a parlamentbe.
2021. febr. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!