Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha 22-ben az összefogás...

Ha 22-ben az összefogás ellenére a magyar emberek mégis a Fidesz mellett döntenek negyedszerre is zsinórban, akkor az ellenzék végre befogja a száját és feldolgozza, hogy nem akarjuk őket?

Figyelt kérdés
2021. febr. 16. 09:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
*1-es
2021. febr. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
60%

Az ellenzéknek az a feladata, hogy hibákat keressen és fogást találjon. Ha nem talál, jó a kormányzás, ha talál, jogosan igyekszik leváltani a jelenlegi kormányt.

Kisbarátom az elszigetelt csodavilág ami sport,család és móka meg pénz, függöny a valóság elõtt. A fideszen bõven van fogás.

2021. febr. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
54%

"Bármi lesz, én Orbán Viktor mellett állok!"


Te vagy az, Lőrinc?

2021. febr. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
51%

10-es, a "te érvelési hibád" meg az, hogy érvelést látsz abban is, amiben nincs. :))

Én nem érveltem semelyik oldal mellett, csak leírtam, hogy hogy látom a politikai helyzetet.

2021. febr. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Az ellenzékkel nem az a probléma, hogy nem találnak fogást Orbánékon. És azt sem hinném, hogy az emberek nem szeretnének kormányváltást. Kivéve az agymosottak, mélyen hívő magyar famíliák vagy a vidéken élők, akikhez csak az M1-en leadott információ jut el. Meg a krumpli. Az ellenzékkel a legnagyobb probléma, hogy képtelen összefogni. Oké nagyszerű megszületett az ellenzéki összefogás, de már most, 2 évvel a választás előtt megy a marakodás és egymás lehúzása csak azért, mert mindegyik pártnak fontosabb, hogy az ő jelöltje legyen a miniszterelnök jelölt. Mire odaérünk, hogy választás lesz hűlt helye lesz ennek az összefogásnak. A másik pedig, hogy elég megosztó személyek vannak a jelöltek közt, akiket a fideszes bandácska egy perc alatt le tud járatni újra és újra. Dobrevnél Gyurcsányozni fognak, Jakabnál jobbikozni, Vonázni, Karácsonyban meg még mindig az idősotthonok pusztítóját látják. A többiek meg labdába se rúgnak.

Az emberek harmada nem fog elmenni szavazni, mert nem érdekli őket vagy csak szimplán nem tudják kire szavazzanak. A többi meg vagy elvakultan ajnározza Orbánt vagy végül ellenzékre szavaz. De ha esetleg kormányváltásra esély is lenne, ezek úgyis elcsalják. Mindent meg fognak tenni, hogy lejárassák az ellenzéket vagy éppen minden jót is fognak csinálni. Krumpli osztogatás, több milliós plakátok Sorosról és a migránsokról.

Az emberek többsége nem Orbánt akarja, csak egyik ellenzéki sem tudja meggyőzni a többséget.

És az, ha 22-ben nem lesz kormányváltás az csak is az ellenzék hibája lesz. Mert képtelenek megérteni, hogy jelenleg nem az a legfontosabb, hogy ő vagy ő legyen a jelölt, hanem az, hogy végre leváltsák ezt a szennyt.

(Azt meg még mindig nem értem, hogy lehetnek olyan értelmiségi emberek, akik hisznek a fidesznek. Ajánlom figyelmükbe az ATV egyenes beszéd műsorát kifejezetten akkora, amikor fideszes elvtársat hívnak. Annyi hazugságot halmoznak egymásra, hogy a végére kínosan belegabalyodnak ők is.)

2021. márc. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!