Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Cseh Katalin és Donáth Anna...

Cseh Katalin és Donáth Anna azért nincsenek jóban, mert Katka bevitte Annát a EP-be (ő kampányolt végig, mindenki vele foglalkozott, Anna bejutott farvizen) és mégis Annát hívják szerepelni mindenhova?

Figyelt kérdés
2021. febr. 16. 14:24
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Nekem Anna szimpibb
2021. febr. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Két tyúk nem fér meg egy istállóban
2021. febr. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%

Igazából mindegy. Teljesen fajsúlytalan mindkét liba. Ugyanolyan káros, csak szerencsére annyi eszük nincs hogy megfelelően kártékonyak legyenek.


Azért hívják Annát mindenhova, mert kellemesen oválisan ívelt arca van, amit szívesebben néznek férfiak. Ha ugyanolyan fejük lenne nem is tudnánk ki kicsoda

2021. febr. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát azért Cseh teste nőiesebb ha már szexizmusnál vagyunk XD
2021. febr. 16. 14:31
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Nincsenek jóban? Forrást dobsz, erre kiváncsi lennék.
2021. febr. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
A testén eddig nem tűnt fel semmi se pro, se kontra, de a feje valami iszony. (Mármint a Che K. Atkáé)
2021. febr. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
A kinézettől függetlenítve romlott mindkettő.
2021. febr. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
Nem mindegy? Totál súlytalanok, én pl. már hónapok óta nem hallottam egyikről sem, pedig napi szinten jön velem szembe a politika.
2021. febr. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
69%

"én pl. már hónapok óta nem hallottam egyikről sem"

Jó neked, nekem a face mindig feldob Donáthtól valami klisés xart, elolvasom, hogy senki ne mondhassa, hogy egyoldalúan tájékozódok...

2021. febr. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!