Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » LLMBTQ hibája lenne az idetitá...

LLMBTQ hibája lenne az idetitás válság?

Figyelt kérdés
Sokszor érzem úgy, hogy megyek az utcán, meglátok egy embert és nem tudom hogy fiú vagy lány? Nem új keletű probléma, már a kétezres évek elején is problémát okozott egyes emberek külső alapján lévő megismerése. Az emberek - úgy érzem - sokszor nem tudják még maguk sem eldöntheti hogy fiúk vagy lányok. Mi lesz ha a társadalomból életünnek végleg a férfiak és a nők, nemek pedig végleg össze mósódnak? Hiszen manapság a gyerek eldöntheti hogy fiú akar lenni vagy lány... Persze távol áll tőlem hogy meg mondjam mi kinek a természetes. De valljuk be elég furcsa. Ha férfinak születtél miért akarsz úgy kinézni mint egy lány? Ha nőnek miért akarsz úgy kinézni mint egy férfi?

2021. febr. 16. 14:53
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
23%
A dohányzásra rászokás, alkoholizmus stb... Függőség egy fajtája, megváltoztatható és kezelhető, befejeződik az agy főbb morfologiai fejlődési szakaszai, és raszokni erre 14-18 éves kora között vagy felnőtt korukban szoktak stb... Ahogy sokan szorongók sem a csecsemő koruk miatt lettek , hanem mert valami abuzus éri őket , akár felnőtt korban is. Ezek megint multifaktorialis dolgok, még egyszer mondom a homoszexualitás ennek egy egészen más, meg nem változtatható fajtája.
2021. márc. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Hát az árvaház alatt #29 olyan helyekre gondolok mint ahol a Deák téri gyilkosságok elkövetői laktak :D és sok hasonló agresszív példából én ezt tapasztalom, ezt nem oktatta nekem senki sem. A cigányok viselkedését sajnos saját magam tapasztaltam...


Természetesen egymást meggyőzni nem fogjuk, a biológia egy reál tudományág, hogyan szólna bele a politika vagy gender lobbi? Az más ha szociológia vagy művészet mond valamit, ezért próbáltam így semleges tudományág felől megközelíteni, ami a bizonyitékok fejében vitathatlanul elhajlik egyik oldal irányába. De ezek bizonyítva vannak!

Megértem ha dühös a rendszerre, de nem lehet agresszívan kezelni ezt a kérdést, és sajnálom hogy indulatokat váltanak ki ezek a témák sokakból, türelem kell mind két oldal felől. A köztes megoldások felé kellene haladnia mindenkinek, de úgy ahogy az lmbt tagok, magam sem hajlandó közös megoldásokat találni, egymasra licitálnak.

Szóval én tényleg nem ítélem el a véleményét, hosszú évekig lehet őrlődni ezen a témán de csak az emberek fáradnak el és a valós bajok közben lopakodva felzabálnak minket.


Meg azt is hozzáteszem, egyik párt szimpatizánsa sem vagyok, szavazni sem voltam soha és nem is tervezek menni. De mindig nyitott szemmel járok, el fogom olvasni a jobb és baloldali médiumokat is.

2021. márc. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
42%

#22 Jesszus még soha nem láttam ennyire értelmes és egyben bensőséges videót ezzel a témával kapcsolatban, egyszerűen imádtam, csodálom az ilyen apukákat. <3

Én is elemzetem a bejegyzéseket, és nagyon fura ahogy a meleg ellenes illető a maga kekeckedő stílusával akarja megfúrni azt az embert aki mint tudományos oldalról ezt tanulta és valószínű több rálátása van a dolgokra mint egy átlag embernek. Ezek meddő viták szoktak lenni, de most a bioszosnál a pont, mert tényleg realitáson alapuló kutatásokkal érvelt. És megjegyzem nagyon érdekesek.


Én 21 éves lány vagyok, sok meleget ismerek, érdekes leszbikust életembe nem láttam. A középsuliba a fiúknak kb divat volt utálni a melegeket, ellenben a lányok többsége rajongott értük, aztán mikor a fiúk becsajoztak hatással voltak egymásra, és ezt a nagy homofób stílust a fiúkák kinövik 20-25 korukra.


De amikor facebookon is meglátok egy melegek ellen uszító posztot azt látom, zömmel kisgyerekek 14-18 közötti fiúk, de az én korosztályom is ezt csinálta régen, kinövik, mint Vona Gábor :D csak valaki később.

2021. márc. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
42%

Biológiai szempontokból nem kell aggódni nem fognak eltünni a férfiak meg a nők utód nemzéséhez szükséges gének, tulajdonságok, adottságok.

Ami most zajlik nyugaton az annak a bizonyítéka, hogy elfogadóbbak lettünk. Ezért azok akik amugy az 1900 as években is melegnek transznak születtek volna fel merik vállalni. Az ókori rómában is voltam akik saját nemükhöz vonzódtak. Ez nem egy új dolog, viszont most nyugaton könnyebb e szerint élni. Nincs annyi kamu házasság. Azok az emberek is boldogan élhetnek.

Lehet hogy 50 év mulva ha ismerkedünk akkor az lehet az első randin egy kérdés hogy gyermeknemzés során ki melyikre alkalmas, mert azt még nem lehet megváltoztatni.

2021. márc. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!