Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az emberek miért nem vállalnak...

Az emberek miért nem vállalnak szolidaritást a vendéglátosokkal?

Figyelt kérdés
Amit mostanában megfigyeltem, hogy csak azokat zavarják a lezárások, akik közvetlenül érintettek a dologban. A home office -ban dolgozó "polgárokat" egyáltalán nem, ők még mindig a vírustól rettegnek inkább. Ezek az emberek azt hiszik, az ő munkájuk biztonságban van, ha ez így megy tovább?

2021. febr. 1. 22:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
34%
Mert az emberek ganék.
2021. febr. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
90%
Ez eddig is így volt, vírushelyzettől függetlenül. Mindenki a saját bajával vergődik, ami nem érinti, azzal meg nem. Hidd el nyugodtan, amikor másoknak volt szar, akkor leszarták a vendéglátósok is nagyívben. Nem lehet mindig, mindenkinek jó. Ilyen az élet.
2021. febr. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 KárpátokGéniusza ***** válasza:
78%

Magyar népszokás:


- nem az én bajom

- az én bajom de oldja meg más helyettem

2021. febr. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
74%
Miért kérdező, te szolidaritást vállalsz egy általad vírustól rettegőnek nevezett emberrel? A kérdésben full lenézően beszélsz róluk, miközben az a bajod, hogy ki törődik/nem törődik a másikkal. Te talán törődsz a kérdésedben leírt vírustól rettegőkkel? Vagy a vendéglátósok törődnek velük? Mégis mit vársz, mit kéne tenniük a vendéglátósokkal?
2021. febr. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
4: Kimenni tüntetni velük a hősök terére?
2021. febr. 1. 22:58
 6/25 anonim ***** válasza:
78%
Mindenki eldöntheti maga, hogy akar e tüntetni vagy sem. Annyira lenézően beszélsz róluk a kérdésedben, menj tünteni helyettük is. ELvégre ők úgyis félnek a vírustól te meg nem, indulj el helyettük.
2021. febr. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
65%
Orbán úr, pontosan ezért tehet meg bármit. Itt, nulla az összetartás. Nyugattól ebben is 100 év késébe vagyunk.
2021. febr. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
55%

"- nem az én bajom

- az én bajom de oldja meg más helyettem"


Ez az undorító német mentalitás része.

2021. febr. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
85%
Sajnálom őket, de hogy vállaljak szolidaritást? Vidéki vagyok, ezért nem utazok több 100 km-t, hogy tüntetni menjek. Amúgy se szoktam vendéglőbe, se kocsmába járni, presszóba, se büfébe se. De azért az már engem is felháborít, amit tesznek velük.
2021. febr. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
61%
Az a baj, hogy Magyarország GDP-je jelentős mértékben függ a turizmustól, így összességében mindenkinek szarabb lesz, ha gallyra megy a vendéglátóipar, de az emberek nem tudnak kettő lépéssel előre gondolkodni.
2021. febr. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!