Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kifejté valaki a kormány...

Kifejté valaki a kormány pontosan miért is kezeli jól a válságot?

Figyelt kérdés
Mert állítólag így van, én szívesen látnám ezeket egy csokorban.

2021. febr. 16. 17:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Mert 80% felett van az államháztartás-hiány, mert arányaiban itt haltak meg a legtöbben a fertőzöttekhez viszonyítva, mert sikerült a járvány miatti korlátlan felhatalmazással a melegek jogfosztásának alkotmányba foglalása stb stb.
2021. febr. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Azért kezeli jól, mert nem a válságot kezeli, hanem az önkormányzatokon áll bosszút. A parasztot nem érdekli a válság, aki meg éhezik az úgy járt, az nem potenciális szavazó, ennyi.
2021. febr. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
A kulcsszó az " állítólag". A tények ennek ellentmondanak.
2021. febr. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%

A kijárási korlátozásokkal az online világban mindenki 100%-ig nyomonkövethetõ, kiismerhetõ és az apró vétségek pl rágalmazás elkövetésének bizonyítékaival zsarolható.

A football és a szerencsejáték zrt. kisajátításával az aktivisták diszkréten lett szerencsések.

A közbeszerzések és támogatások saját halmazban történõ felhasználásával erõsödik a fidesz csapatszelleme és növekszik Lõrinc shit nagyúr befojása.

2021. febr. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%

én tudom: gyurcsány elmútnyolcév miatt ilyen rossz.

ja meg soros brüsszel migráncs miatt, de amúgy dübörög

2021. febr. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Orbán Viktor jól kezeli!
2021. febr. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
33%

Tavaly a többlethalálozás 6% körül volt az országban, míg mondjuk bezzeg sógoréknál 10% volt, lengyeleknél meg 18% körüli. (szerintem ezt érdekesebb nézni mint azt, hogy ki hány ember írt be covid áldozatnak, mert az nem igazán volt egységes az országoknál)


Munkanélküliségi ráta 0,8%-ot ment fel és 4,3%-on vagyunk, míg az eurozónában ez 8,2%. (ha a foglalkoztatottak számát nézed akkor 37 ezerrel dolgoztak kevesebben, mint tavaly október-decemberben, csak kis miheztartás végett a 2007-es gazdasági kiigazítás után (válság még sehol nem volt) 77 ezren veszítették el az állásuk)


Ha minden jól megy sokkal több vakcina fog az országba érkezni és ezáltal az átoltottság is magasabb lesz, mint a többi EU-s országban.


Ha a GDP adatokat nézzük akkor kevesebbet esett vissza nálunk mint az eurózónában illetve a teljes EU-ban, a 4. negyedévi előző negyedévhez mért adatokban a 2.-ok vagyunk 12 országból, ha éves összevetésben nézzük a 4. negyedévet akkor 4.-ek.


Szóval ha azt nézed, hogy mások mit tudtak összehozni akkor azért szerintem messze nem állunk rosszul EU-s összehasonlításban.

2021. febr. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
97%

mert óránként bemondják a rádióban,hogy a fidesz mindenkin segít,meg újra indítja a gazdaságot és hogy mo jobban teljesít.

az,hogy ezek minden tényt nélkülöző hazugságok meg senkit nem érdekel.

a lényeg,hogy "há bemondták a rádióban,akkor az úgy is van"

2021. febr. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
7-es: forrás?
2021. febr. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
59%

ma 20:48


[link] (le kell tölteni a heti adatok és egy excel táblában összesíteni ha éves adatra kíváncsi az ember a többlethalálozásban)


A foglalkoztatottak számát gondolom meg tudod keresni, tudod a google a barátod.


immunitás

[link]


GDP

[link]

ide raktam be a magyar adatot, 1,1% illetve 4,3%.


De most hogy kicsit utánakerestem van már több adat is kint portfolión.

[link]

2021. febr. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!