Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem tölt el „ kaján̶...

Nem tölt el „ kaján” elégedettséggel, az hogy a nagyobb városokban a Jobbik és az LMP költözik be „át” a volt SZDSZ es és MDF es székházakba?

Figyelt kérdés
Van valami „ ennyi volt belőletek, a soha viszont nem látásra” valami végérvényes „ hangulata, ami megvallom a számomra elégedettséget jelent!
2010. aug. 17. 11:51
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
én ennél továbbgondolkodom. sokan vagytok akiknek ennyi elég a kielégültséghez, hogy "elzavartuk a szocikat", de a normális embereket nem csak a gyűlölet hajtja a politikában.
2010. aug. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem érdekel!!!
2010. aug. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%

"Nem tölt el „ kaján” elégedettséggel..."


Nem, mert nem vagyok ennyire sekélyes és rosszindulatú.

2010. aug. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:59



Hol láttál a kérdésben valamit, a szocikkal kapcsolatban?

2010. aug. 17. 12:49
 5/10 A kérdező kommentje:

Walter Sobchak válasza:


"Nem tölt el „ kaján” elégedettséggel..."


Nem, mert nem vagyok ennyire sekélyes és rosszindulatú.



Én sem lennék, ha nem a két legkártékonyabb és magyarellenesebb párt esett volna atomjaira.

20 éven át, szolgáltatták ki a magyarokat, bárkinek akitől reméltek egy kis alamizsnát a hazaárulásaikért.

Olyan vakvágányra tették a gazdaságot a liberális és neoliberális felfogásukkal " amiből szerencse hogy sok meg sem valósult" ami már bűn.


És nem örüljek hogy végük?

Ez komoly?


Bokros, Kóka, Kunce, Dávid, Magyar, " a teljesség igénye nélkül" ezek csak ártottak!

2010. aug. 17. 12:55
 6/10 anonim ***** válasza:

úgy általánosságban mindenki szoci aki nem fideszes, a fideszesek szerint, de való igaz jobbikosok is érvelnek ezzel, hogy elűztük a szocikat, és itt főleg mszp szdsz-re gondolnak, de az ,mdf is beleférhet részükről.


a lényeg, hogy nem azon fogok élvezkedni, hogy nah kit zavartunk el, mert ez parasztvakítás, de be is jött. sajnos.

2010. aug. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

"parasztvakítás"


Mi hasznosat csinált az SZDSZ vagy az MDF 20 év alatt?

Mi volt az, amire azt mondanád " ez igen, ez jóljött az országnak!"

2010. aug. 17. 13:54
 8/10 anonim ***** válasza:
50%

"Mi hasznosat csinált az SZDSZ vagy az MDF 20 év alatt?"


Pl. a rendszerváltásnál volt nagy szerepük, bár szerintem te akkor még meg se születtél. Az megint más kérdés, hogy az MDF kormányt ki hogy ítéli meg. Ugyanakkor tényleg az elmúlt években nem igazán volt megtapsolható ezen két párt tevékenysége és ezzel sikerült is kinyírniuk magukat.


Bár nem tudom, minek válaszolok, mert szerintem téged nem érdekelnek a válaszok, csak ország-világ előtt magyarellenesezni meg hazaárulózni szeretnél egy jót.

2010. aug. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Sajnos a rendszervarázsláskor már nagykorú voltam, és nem veszem fel a személyeskedésedfre a kesztyüt!


Mit is csináltak a rendszerválltó pártok?


Ezt!


http://www.youtube.com/watch?v=Ru8CFl6MGmk


Jól nézd meg a dátumot!!


Kérlek, a Lakitelki sátorba, megbeszélték a nagytőkével, hogy miként lehet egy ország népét lehúzni.

És hogy miként nőhetnek ki mint " helytartók " a magyar újnemesi rétegek!


Mindegyiket fejbelőném!

És nem azért mert ez vagy az vagyok, hanem mert lehúztak minket magyarokat, azok akikben megbíztunk.

2010. aug. 17. 16:05
 10/10 anonim ***** válasza:
HÁT JOBB MINTHA ÜRESEN ÁLLNA :D ÉS NEM KELL UJ ÉPÜLETET PAZAROLNI RÁJUK
2010. szept. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!