Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magánvállalkozók, ti is éltek...

Magánvállalkozók, ti is éltek az igazolás adta előnyökkel?

Figyelt kérdés

Az első nap, amikor a kijárási agyhalál elkezdődött, azonnal írtam egyet magamnak, és szerencsére akármikor mondhatom, hogy ügyfélnél voltam, akár hajnalban is. Nem mindig tetszik ez az egybites jardoknak, de nem tudnak mit csinálni. Más is így csinálja?

Más kérdés: mennyire borzalmas most ilyenkor alkalmazottnak lenni?


2021. febr. 18. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Hehehe ügyes. Én ugyan nem vagyok magánvállalkozó, de ez hatalmas ötlet szerintem.
2021. febr. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Nem vallok magam ellen, ezért nem nyilatkozom.
2021. febr. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak akkor kellemetlen ha a családdal együtt kap el a rendőr 8 után.

Biztos úr együtt szereltük a vizet. Vészhelyzet volt. A 4 éves Pistike adogatta a szerszámokat.

2021. febr. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában én is sokszor dolgozom esténként, írtam magamnak igazolást. Meg sportegyesületi tagságim is van, versenyengedéllyel. Azzal is mehetek.
2021. febr. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Írhatnék igazolást, de nem éltem vele. Megoldom a dolgaim 8 előtt, utána én úgy is nyugiba vagyok otthon vagy barátokkal iszogatunk és nálunk alszanak olyankor.
2021. febr. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Más kérdés: mennyire borzalmas most ilyenkor alkalmazottnak lenni?"


Ugyanolyan fäsza. A munkáltatóm asztalán ott volt a 7/24-re kitöltött, lepecsételt, aláírt igazolás, aztán elküldtek home office-ba.

2021. febr. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó patkőúánynak tartok mindenkit, aki nem értette meg, miért kell otthon lennie este, és csal ilymódon.
2021. febr. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7-es! Nagyon szerencsétlen nyomorult lehetsz.

Én egyébként nem csalok, dolgozom, meg edzek, mert készülök egy versenyre. Van rá engedélyem. Mi ebben a csalás?

2021. febr. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!