Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is abba hagyta a nemzezi...

Más is abba hagyta a nemzezi konzultáció kitöltését a 6.kérdésnél?

Figyelt kérdés

A rendezvények és koncertek újranyitásánál csak a védettségi igazolvánnyal rendelkezöknek való kinyitása illetve a "járvány" teljes végének újranyitása között lehet választani.Én annak a pártján vagyok, hogy legkésöbb áprilisban, de jobb lenne, ha márciusban minden kinyitni és olyan lenne, mint 2019-ben.

A védettségi igazolvánnyal az a bajom, hogy az azoknak járni, akik igazoltan átesteka coronán, ezt azért tartom butaságnak, mert még a virológusok is viatkoznak rajta, hogy azoknak medidg tarta védettség, pár hónapig, félévg avgy évig mindezt még nem tsiztázta le az orvostduományt, ahogy az is kérdéses, hogy ha valaki elkapta a coronaX cállfajárt, az az újabb mutációk ellen véd-e- Az oltással meg az a bajom, hogy jelenlegi állas szerint csak a kemeýnbeb lefolyástól véd meg, d euyganúgy továbbadható a betegség, mint egyébként, e´s a mutációk az oltásoknál is ke´rdésekt vesznek del. Ha a járványt tov´´abbra is a gyorstetsztekre alapozzák, akkor ez a járvány meg sohasem ér véget, mivel a coornavírusok már évtiezdek óta létezenek e´s velünk vannak, és ezekt a gyorstetszek mindig kifogják mutani, (modjuk az esete legalabb haramdában teévsen), hsizen csak kb 60% megbízhatóságuak.


2021. febr. 18. 16:04
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
A konzultáció hatodik kérdése különösen felháborító. Csak azt lehet válaszolni, hogy maradjon minden zárva vagy legyen oltásigazolvány, ami eleve ellentmond minden alapjognak. Úgy tűnik, arra megy ki, hogy majd ráfoghassák, hogy de hát az emberek akarták, holott NEM!!! Csak nincs olyan válaszlehetőség, amit válaszolnánk. Az emberek többségének a helyes válasz minden kérdésre az lenne, hogy saját felelelősségre korlátozás nélkül bármit lehessen. De ilyenek nincsenek.
2021. febr. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%

Az megvan, hogx az âtesés és az oltás közül az oltás véd jobban, csak mert ez nem volt tiszta a kérdésből (az átesés a kínai vakcina 50%-s semmilyen mutációja ellen nem védő verzióval azonos).


Ezek a kérdőívek, mindig nagyon egyszerűre sikerülnek, én el sem kezdtem még kitölteni, mert szerintem ezek a kérdések még kevésbé fekete-fehérek.


Pl. mit értünk oltásigazolás alatt, mennyi ideig lesz jó, ha elterjed egy új mutáció, akkor kiadnak újat, mi lesz a külföldiekkel, csak a magyaroknak nyitunk újra stb...

2021. febr. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Számomra is nagyon kiábrándító volt, ennyire azért még sem nézhetne minket birkának a Fidesz. Úgy határozza meg a választható válaszokat, hogy azok mindenképpen valamelyik értelmetlen járványkezelési baromságukat támogassa. :(
2021. febr. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a szemetesben szokott landolni amint megérkezik.
2021. febr. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

ma 16:35 Ne már, szemetes?? Küld el nekem, begyújtani tökéletes.

A kérdésre, meg sem néztem. Előzőek is ovis szintű szájbarágósak voltak. Fidesznek ez takarózásra jó és felmérésre.

2021. febr. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

Remélem belebukik Orbán.

Természetesen nem támogatom Gyurcsányékat sem de a jelenlegiek leváltása lehetőséget biztosítania más pártok megerősödéséhez amely a jövőre nézve pozitív lenne.

2021. febr. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem hagyta abba. Ahhoz előbb el kéne kezdeni. Viszont nem lehet felbontani, amit az ember visszaküld a feladónak.
2021. febr. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%

#6 Például a mi hazánk. Egy baloldali kormány alatt az erősen jobboldali nézetek szépen szoktak erősödni, egy bukás esetén sok fideszes átpártolna szerintem.


A konzultációból már akkor kiléptem, mikor kérték a címem.

2021. febr. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
El se kezdtem - és nem is fogom elkezdeni.
2021. febr. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!