Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Soha nem lesz már vége ezeknek...

Soha nem lesz már vége ezeknek a korlátozásoknak? Nektek nem hiányzik a NORMÁLIS élet?

Figyelt kérdés

2021. febr. 18. 21:25
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
58%

Magyarországon az emberek jelentős része rendkívül ostoba, könnyen befolyásolható, vírusrettegő birka, akik tapsikolnak minden korlátozásnak.

Aztán egy újabb nagy réteg a no-life antiszociális lúzerek tábora, akikről patakban folyik az izzadság, ha emberrel kell beszélniük, nekik sem hiányzik.

Aztán ott vannak a nyuggerek, akik az M1-et tekintik megbízható hírforrásnak, gondolom nem kell ragoznom.


Amíg ezek az emberek vannak többségben, addig úgy lesz elhúzva, ahogy a kúrmány nem sajnálja.

2021. febr. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
42%

"Soha nem lesz már vége ezeknek a korlátozásoknak?" Remélem.

"Nektek nem hiányzik a NORMÁLIS élet?" Nem.

2021. febr. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:
72%
Jó lenne, ha esténként kimehetnék az első bejáraton, hogy valaki bejöhessen a hátsó bejáratomon.
2021. febr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
50%
Dehogynem. Ezért oltatom be magam.
2021. febr. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

1


Ezzel a "no-life antiszociális" dologgal egyetértek..már így is sokan vannak és félő hogy a korlátozások miatt csak mégtöbben lesznek..ezért istenítik az online oktatás néven futó szennyet..

2021. febr. 18. 21:39
 6/27 anonim ***** válasza:
18%

EZ a normális élet, én szeretem!

És szerencsére már itt van Európában a dél-afrikai és brazil mutáns, amik ellen nem jó a vakcina, így még jó sok évig élhetünk így :)

2021. febr. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
75%

Vége lesz, amint jön a jóidő, átoltottságtól függetlenül.

Tavaly is véget vetettek neki, pedig vakcina se volt. Persze majd ha nyitunk tapsolni fogunk, hogy oltásoknak köszönhetően, arra már nem emlékszik senki, hogy legutóbb 0% átoltottság mellett tettük ugyanezt.


Az én életem és munkám szerencsére nem befolyásolja semmiben ez a korlátozósdi, ettől függetlenül idegesít, ez az idiotizmus.


Problémázunk pár ezer covidos embernek a halálán, miközben van egy sokkal durvább, sokkal halálosabb vírus. Nem cseppfolyósan, hanem a levegőben terjed, a maszk semmit sem ér ellene, de egészséges életmóddal elkerülhető, de még az sem garancia, kb. véletlenszerűen kapod el a semmiből. Nem 0,3% a halálozási rátája, hanem 10%. Nem csak a tüdőt támadja, hanem bármilyen szervet, és onnan tova terjedhet. Nem a 70 év felett van a halálos áldozatok átlagéletkora, hanem 50 év körül. Nincs rá gyógyszer, vakcina, és nem is nagyon lesz rá gyógymód. Nem ezrek halálának okozója, hanem tízezreké. Ezt a vírust mindenki ismeri, úgy hívják: rák.


(Már előre látom, a kommenteket, hogy "höhö, a rák az nemis vííírus!", ezért leírom, TUDOM, hogy nem vírus a rák, de az analógiámban ennek nincs jelentősége, akár lehetne egy olyan vírus is, ami véletlenszerűen terjed, ahogyan az emberben is véletlenszerűen kialakulhat.)


Miért nem lépünk fel a rák ellen ugyanilyen komolyan? Hisz emberéletekről van szó, jóval többről! Lehetne erre is ugyanúgy intézkedéseket hozni. Rákkeltő ételek betiltása, cigaretta betiltása, belső égésű motorok betiltása, kötelező sportolás, egészséges táplálkozás propagálás, kötelező rákszűrésre járás heti rendszerességgel, onkológusképzés beindítása. Nagyon sok erőforrás és pénz elmenne ennek a rákhisztérikus rendszernek a kiépítésére és fenntartására, de garantáltan tízezrek menekülnének meg a ráktól. Miért nem csináljuk?

Mert a rák unalmas, nem foglalkozik vele a média, nincs vele meg az a világrengető élményünk, ami a Coviddal van (már inkább volt).

2021. febr. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
73%

Mi az, hogy "normális"?


Én amúgy konteópárti vagyok és vírusszkeptikus (nyilván betartom az intézkedéseket), de annyit azért írhatok, hogy pl. az én életem a vírus előtt sem a marha nagy haveri körről szólt. Nem mindenkinek haverok, buli, fanta az élet.


Szóval amikor beütött a krakk, én csak pislogtam, hogy minek mennek az emberek a falnak (nyilván nem a munkahelyekre gondolok hanem a kikapcsolódási lehetőségek beszűkülésére).


Sétálni magadban is lehet. Kiülni a Tisza-partra magadban is lehet.


Én egyedül az éttermek bezárása miatt vagyok bosszús, mert ahogy úton vagyok, nem tudok beülni semmilyen csehóba, hogy megkajáljak, hanem marad a kocsiban evés, ételhordó, valahová kiülsz stb.

2021. febr. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
45%

Hiányzik a normális élet. Tudod mi hiányzik még jobban? A nagymamám. Aki nemrég meghalt koronavírusban. Van még két élő nagyszülőm, és a szüleim is a veszélyeztetett kor alját verik már. Inkább elviselem a korlátozásokat, minthogy még egy közeli családtagomat elveszítsem.


"Miért nem lépünk fel a rák ellen ugyanilyen komolyan?"

Menj el egy egyetemre, nem kevés kutatás szól rákterápiáról. JÓVAL többet költöttünk összesen a rákterápiákra (kutatás, fejlesztés, tesztelés, bevezetés, alkalmazás), mint a covidra.


"Rákkeltő ételek betiltása"

Ha egy könnyen megkerülhető adalékanyagról kiderül, hogy rákkeltő, akkor be is tiltják. Olyan dolgokat, hogy vörös húsok meg alkohol... ezeket igen nehéz betiltani.

"cigaretta betiltása"

Nincs betiltva, de hatalmas adó van rajta, és minden dobozon ott a figyelmeztetés

"belső égésű motorok betiltása"

Rajta vagyunk, hogy csökkentsük a káros hatásukat, és hosszútávon lecseréljük őket elektromosra.

"kötelező sportolás"

Nem lehet ilyen szintű életviteli dolgokat kötelezővé tenni.

" egészséges táplálkozás propagálás"

Folyamatosan csinálják.

"kötelező rákszűrésre járás heti rendszerességgel"

Heti rendszerességgel az égvilágon semmi értelme. De próbálják nyomni, hogy járjanak az emberek minél többet szűrővizsgálatokra.

"Nagyon sok erőforrás és pénz elmenne ennek a rákhisztérikus rendszernek a kiépítésére és fenntartására, de garantáltan tízezrek menekülnének meg a ráktól. Miért nem csináljuk?"

De csináljuk. Ezer milliárdok mentek el a rákkal kapcsolatos dolgokra. Nyilván amiket itt felsoroltál, azokat egy neo-középkori totalitárius rendszerben lehetne csak megvalósítani. De igenis van komoly rák ellenes fellépés.

2021. febr. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
71%
Nyolcas vagyok, hetes írod jól!
2021. febr. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!