Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha lenne szavazás a melegek...

Ha lenne szavazás a melegek házasodási jogáról mint anno az USA-ban, mit válaszolnál?

Figyelt kérdés
Kultúráltan válaszoljatok, ha lehet.
2021. febr. 20. 12:28
A kérdező szavazást indított:
Igen, házasodhatnak
Nem, nem házasodhatnak
36 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Ha te hetero vagy, ami férfiként szívás mert férfitöbblet van, miért zavarnak téged a melegek? Miért zavarna ha házasodhatnának?
2021. febr. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%
Kösz, nem vagyok érintett!
2021. febr. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
35%
2: Azért zavarna, mert konkrétan kihat más dolgokra is. PL: Számtalan országban zártak be vendeglátóhelyeket, (vagy itéltek) pénzbírságra, amiknek a tulajdonosa, vallási vagy egyéb meggyözödésböl nem volt hajlandó ilyen esküvöknek teret adni. Ahogy fényképeszeket is zárattak már be eze okból meg cukrászdákat is, ahol a cukrász ét nöt vagy férfiat ábrázoló tortát nem volt hajlandó sütni.Ráadásula melglobbi gyakran szándokosan pl a kersztény tulajdonú vendéglátóipari helyket célozza meg, pl az usa-ban is egy oylan tortát akartak sütteni egy keresztény h´zaspárt által vezett cukrászdával, hogy "Támogatjuk a melegek háazsodásat", úgyhogy közben számos melegbarát cukrászda és egyéb vendéglátóhelyiség elött elhajtottak. ùgyhogy az élet más területeire is kihat
2021. febr. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%

Jelenleg bejegyzett élettársi kapcsolatot köthetnek. Ha ehelyett házasodhatnának is, akkor ugyan mi történne? Semmi. Holnap ugyanúgy felkelne a nap, pont ugyanolyan lenne az én életem.


Persze tudom, hogy divat az a jó kis félázsiai mentalitás, hogy "tíccsuk be!!!". Tíccsunk be mindent, ami engem nem érint, mer' minek az.

2021. febr. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%
A baj az, hogy a követelés nem áll meg itt. Ezután már a mesék és tankönyvek átírását követelik, amikben a főhősök is homoszexuálisok, meg a harmadik nem bevezetését, meg, hogy a gyereket is semlegesen kell nevelni, meg hogy fessék át a zebrákat is szivárványszínűre.
2021. febr. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
30%
Én speciel nem szeretném, de sok érvet nem tudok felhozni az engedélyezés ellen.
2021. febr. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%
Lexarnám
2021. febr. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
41%
Igen, miért ne?
2021. febr. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem nem lenne érvényes a szavazás, mert nem lenne elég szavazat. Csak a melegek mennének el rá. Engem pont nem érdekel.
2021. febr. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok meleg, mégis megadnám nekik ezt az alapvető jogot. Nem mindenki csak saját magával van elfoglalva.
2021. febr. 20. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!