Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mondják a politikusok...

Miért mondják a politikusok azt hogy az emberek felelőtlenek és azért terjed a koronavírus miközben az influenzavírus kipusztult Magyarországon?

Figyelt kérdés
Nem tartják a távolságot és nem elég engedelmes szolgák, nem veszik uraik parancsát komolyan, de amikor influenzára kérdeznek rá akkor azért nem volt mert korlátozások voltak, ez az egész elég nagy ellentmondás. Vagy ennyire hülyék az emberek birkák, hogy politikusok hazugságát beveszik

2021. febr. 21. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Hogy leplezzék hogy igazából ők azok akik magánhelikopterrel járnak gangbangezni az adónkból.
2021. febr. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom, ezt csak hardcore rettegőktől szoktam hallani, a legtöbb embert még utcán meg autóban is szájkosárban látom, menni sehova nem lehet, max néhányan házibulit tartanak. Ez a helyzet fenntarthatatlan, ideje lenne egy normális nyitásnak megfelelő védekezés mellett.
2021. febr. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
Nem mindegy miért mondják? Már tényleg csak a leghülyébb réteg hisz el bármit koronajárvány ügyben a politikusoknak.
2021. febr. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
29%
Pedig én is azt látom, hogy felelőtlenek. A bevásárló központokban még mindig tömeg van, a kórház előtt állok, jönnek sorban az emberek, és a sorban egymásra másznak, maszk nélkül. A lányomnak ma írtak ki karantént, mert az osztályban volt pozitív teszt, de azért anyuka megkérdezi, hogy azért a barátnőjéhez átmehet-e a gyerek? Nem is értettem a kérdést. Persze iskolába nem járhatnak, de a barátaikhoz nyugodtan. Na, az ilyenek miatt terjed.
2021. febr. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
44%
#4 Szerinted hogy érjük el a nyájimmunitást amíg el nem kapja a lakosság többsége? Én is direkt kaptam el a páromtól hogy átessek rajta.
2021. febr. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!