Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kósa Lajos tényleg annyira...

Kósa Lajos tényleg annyira hiszékeny, hogy egy ismerőséről, akit 10 éve jól ismert elhitte, hogy milliárdokat örököl? Egy ilyen ember a honvédelmi és rendészeti bizottság elnöke?

Figyelt kérdés
2021. febr. 22. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Állítólag nem olyan hülye, mint amilyennek mutatja magát.

Minket néz hülyének!

2021. febr. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"Állítólag nem olyan hülye, mint amilyennek mutatja magát."


Dehogynem!

2021. febr. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%

Ezen akkor is sokat gondolkodtam, meg most is. Nagyon izgalmas történet.

Kósa biztosan nagyon okos ember, akármilyen kijelentései vannak, egyszerűen közgazdászként, aki csúcspolitikus lett, cáfolja azt hogy buta ember legyen.


De akkor mi lehet ez az ügy?

Létezik a pénz, és ez egy piti pénzmosás?

Nem hiszem, azzal a minimális banki pénzügyi tudásommal kizárom, azt nem itt csinálnák hanem valami kelet-ázsiai nagyvárosban vagy egy random fűszoknyás pálmafás szigeten. Ennél csak elegánsabban, okosabban lehet csinálni.


Akkor létezne a pénz, csak valaki elhallgatna információkat?

Lehet, próbáltam ilyen irányban olvasni, de a konklúzió az hogy ez akkora összeg, hogy nem lehetséges. Egyszerűen túl sok pénz.


Hogy egy csengeri nőé legyen egy francia nagybank teljes tulajdonjoga, és gazdagabb legyen mint mészáros, Csányi és a többiek együtt?

Nem tudom elhinni hogy ezt Kósa elhitte, pedig az alapján ami nyilvános, ez az egyetlen elképzelhető narratíva.

De mégis hogy?


Szerintem egyébként a bizottsági elnöki munkáját nem befolyásoljamint szakember, az viszont hogy visszaélt az állami pozíciójával hogy személyes gyarapodást végezzen, e l f o g a d h a t a t l a n.

2021. febr. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"..aki csúcspolitikus lett, cáfolja azt hogy buta ember legyen."


Tőle van "csúcsabb" politikus is, aki papírról olvassa a mondókáját. Akkor Lajának miért kellene okosnak lennie ahhoz, hogy csúcs-káder legyen?

2021. febr. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%
Az lehet hogy papírról olvassa, bár ott lehet már a szerep kezdődik, de akkor is kell szorgalom, lavírozás, és egy bizonyos fokú értelem ahhoz hogy idáig följusson valaki.
2021. febr. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg elég, csak bandatagnak lenni.

Soros kiválogatta őket és egyszerűen a magyar nép nyakára ültette ezeket.

2021. febr. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!