Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gulácsi Péter ezek után...

Gulácsi Péter ezek után kikerülhet a válogatottból?

Figyelt kérdés

Volt egy Facebook posztja, ahol kiállt a szivárvány családok mellett. Mondanom sem kell, hatalmas gyűlölet indult meg az irányába. Több száz kommentelő vállalhatatlan stílusban nyilvánított véleményt. Sokan követelték, hogy hagyja el, vagy rakják ki a válogatottból.


Azért ide írom, mert politikai a téma. Egy ilyen szintű szembeszegülést nem hagy megtorolatlanul a NER. Politikai nyomásra kikerülhet a csapatból a Bundesliga egyik legjobb kapusa a válogatottunkból?


Őszintén szólva, én a helyében, lehet le is mondanám a válogatottságot, mert ilyen népnek nem játszanák ezek után szívesen.


2021. febr. 23. 16:05
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%

Engem aztán nem érdekel mit csinál karrierjén kívül, csak védje ki az Európai bajnokságon a németek, franciák meg a portugálok lövését.


Ezen kívül a magán életében azt csinál amit akar.

2021. febr. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:

#11

Csak Orbán nehogy ezek után megtiltsa Rossinak, hogy behívja. Nem lesz, ki kivédje a németek, a franciák és a portugálok szemét.

2021. febr. 23. 16:39
 13/39 anonim ***** válasza:
56%

Akkor ott van Dibusz.


(Hacsak nem rúg ő meg öngólt :D)

2021. febr. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:

#13

Dibusz nem nemzetközi szintű. Az MB1-ben elbohóckodik, de a BL-ben láthattuk, hogy sajnos nem tud olyan magas polcon hatásosan teljesíteni.

2021. febr. 23. 16:49
 15/39 anonim ***** válasza:
0%

#9!


Ahhoz képest, hogy arra sem emlékszel, hogy miket írsz, még van pofád engem gyökérnek nevezni.

Mennyi NER-es kérdést kell kiírnod, hogy megkapd a fizetésed a párttól?

2021. febr. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
100%
Orbánéknak is a válogatott sikere az érdeke, ez tagadhatatlan, szóval biztos nem éri semmi retorzió. Szakmai szempontok fontosabbak.
2021. febr. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
26%

#14!


Kár, hogy focihoz sem értesz. :)

Ha láttad volna Gulácsi utolsó BL meccsét, akkor láthattad volna, hogy akkor lőttek neki gólt, amikor csak akartak. Mert olyan helyzetbe hozta őt a védelem. Nem Dibusz volt a leggyengébb láncszem a BL meccseken.


Az év potyagólját és Gulácsi védte be Izland ellen. Ahhoz csak ő kellett.

2021. febr. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:

#15

"Gulácsi Péter ezek után kikerülhet a válogatottból?"


"Politikai nyomásra kikerülhet a csapatból a Bundesliga egyik legjobb kapusa a válogatottunkból?"


Ezek kérdőmondatok, nem kijelentőek. Az nem az én hibám, ha az általános iskolai nyelvtant nem ismered.

2021. febr. 23. 16:56
 19/39 A kérdező kommentje:

#17

Mi az xG mutató? Mi az xA mutató? Mi a PPDA-mutató? Mit jelent a passzsáv? Mi a lényegi különbség a területvédekezés és az emberfogás között? Miért fontos a mai modern futballban a presszing?


Ezek alapkérdések. Ha megtudod őket válaszolni, akkor szívesen elbeszélgetek a fociról veled, de ha ezekre nem tudsz érdemben felelni, akkor sajna nem vagy velem egy szinten.


Attól, mert mindennap bámulod az emnégyet, meg az enesót, még nem fogsz a focihoz érteni. :)

2021. febr. 23. 17:01
 20/39 anonim ***** válasza:
41%

#18!


Gratulálok, hogy sikerült bizonyítanod, képes vagy felismerni a kérdémondatokat!

Most már csak meg kell keresned azt a mondatot, ahol állítottál valamit.

A korábbi kommentem alapján nem lesz nehéz dolgod, hiszen ezt írtam?


"Ha az egyik mondatban kijelented, hogy ki fogják tenni a válogatottból, akkor a következő mondatodban miért kérdezel rá ugyanerre?"


Segítek: Nem az első, a címben szereplő kérdőmondatodnál kell keresgélni, mert azelőtt nincsen semmi.


Sok sikert kívánok!

2021. febr. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!