Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gulácsi Péter ezek után...

Gulácsi Péter ezek után kikerülhet a válogatottból?

Figyelt kérdés

Volt egy Facebook posztja, ahol kiállt a szivárvány családok mellett. Mondanom sem kell, hatalmas gyűlölet indult meg az irányába. Több száz kommentelő vállalhatatlan stílusban nyilvánított véleményt. Sokan követelték, hogy hagyja el, vagy rakják ki a válogatottból.


Azért ide írom, mert politikai a téma. Egy ilyen szintű szembeszegülést nem hagy megtorolatlanul a NER. Politikai nyomásra kikerülhet a csapatból a Bundesliga egyik legjobb kapusa a válogatottunkból?


Őszintén szólva, én a helyében, lehet le is mondanám a válogatottságot, mert ilyen népnek nem játszanák ezek után szívesen.


2021. febr. 23. 16:05
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:

#20

"Egy ilyen szintű szembeszegülést nem hagy megtorolatlanul a NER."


Ja, hogy erre gondolsz, kis kakadu!


Ez a mondat nem feltétlen azt jelenti, hogy kirakják. Tudod, a kontextust is nézni kellene, bár nyilván erre a trollképzőn nem adtak leckét.


Na, elvtárs! Cukkermukker elvtárs! Most jól érzed magad? Büszke vagy a hős nemzethy tudatodra, hogy itt a gyk-n megvéded a hazát a csúnya, gonosz lipsiktől, hmmmmm?

2021. febr. 23. 17:07
 22/39 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezzük meg Mucsit mit gondol erről :D
2021. febr. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
66%
Egy gazdasági világválság idején vannak olyan hülyék, akik erről vitatkoznak?xDDDDDDD
2021. febr. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
0%

21!


Persze, nem feltétlenül azt jelenti, de mégis mire gondoltál a te végtelen nagy eszeddel? Amikor Gulácsinak külföldön játszik, semmi mással nem lehet neki itthon keresztbe tenni, mint a válogatottból való kirakással.


A kontextusról:

Ez a kérdésed: "Gulácsi Péter ezek után kikerülhet a válogatottból?"

Majd: "Egy ilyen szintű szembeszegülést nem hagy megtorolatlanul a NER. Politikai nyomásra kikerülhet a csapatból a Bundesliga egyik legjobb kapusa a válogatottunkból?"


Tehát mire is gondoltál?

Sőt, milyen hasonló esetekről tudsz, ami alapján ki mered jelenteni, hogy ""Egy ilyen szintű szembeszegülést nem hagy megtorolatlanul a NER."?


Látom, nagyon kellemetlenül érint, hogy az orrodra lett koppintva. Először nem is találtad meg ezt a mondatodat, játszottad itt a hülyét. (Bár lehet, hogy most őszinte voltál, nem tudhatom.)

2021. febr. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:

#23

#stopsoros


#24


Ok, boomer! Ezen már nem lehet túllépni. Átment személyesbe, ez így nem olyan izgi.


Fejezzük be!


Szervusz, további szép napot!

2021. febr. 23. 19:07
 26/39 anonim ***** válasza:
66%

#25!


Amikor te olyanokat írsz, hogy "kis kakadu" vagy "Na, elvtárs! Cukkermukker elvtárs!" akkor azzal semmi bajod, az nem személyes.

Miközben nagyon jól tudjuk, hogy ezeket azért írod, mert nincsnek érveid, nincsenek válaszaid.


Milyen önélzetes a kis latol! :D

2021. febr. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%

"#23


#stopsoros"


Ha ezzel arra célzol, hogy Fidesz vagyok aki Sorostól retteg, mellélőttél. Viszont komolyan gáz, ha valaki ma ettől fél.

2021. febr. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
81%
Azért raknák ki, mert mást gondol egy adott témában? Az ilyen egybites, szélsőjobbos gondolkodás miatt tartunk itt:(
2021. febr. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
50%

28

Nem azért, mert mást GONDOL. Hanem azért, mert -kérdés nélkül- propagandát űz abból, amit gondol.

Érdekes lenne megtudni a hátterét, mert ott a lényeg.

2021. febr. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim válasza:
53%

Engem inkább az érdekelne, egyáltalán tényleg így gondolja-e, vagy megmondták neki hogy saját érdekében jó lenne


Utóbbin sem lennék meglepve ld. BLM letérdeltetés és ehhez hasonlók


A dologban amúgy az a szomorú hogy most azoktól kapja a dicséreteket akik amúgy simán a válogatott ellen és ellene drukkolnak mert azt képzelik hogy az O.Viktornak meg mit tudom én kinek rossz ha kikapunk. Nem tudom megérte-e ez Gulának

2021. febr. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!