Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Választanátok a kínai vakcinát...

Választanátok a kínai vakcinát, és bíznátok benne, ha hívnának a rendelőből és az lenne az egyetlen felkínált lehetőség?

Figyelt kérdés

2021. febr. 23. 18:37
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Inkább várok egy másik fajta oltóanyagra
43 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
65%

Abba hol a választás ha az az egyetlen felkinált lehetőség?


Amúgy meg engem ez a veszély nem fenyeget mivel pont lexarok minden oltóanyagot, és úgysem fog belém kerülni egyik sem.

2021. febr. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%

A kínai vakcina a legkonzervatívabb vakcina az összes közül.Ugyanis, legyengített covidot tartalmaz.

Mellékhatásokra ennél van a legkevesebb esély.


Viszont, a COVID természetéből adódóan, a hatékonysága megkérdőjelezhető.

2021. febr. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Azt tuti nem, inkább várnék. Úgyse sürgős, már átestem, így válogathatok.
2021. febr. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%
Igen, nem várnék, én már nem bírom a hónapok óta tartó várakozást. Egy csomó dolgom kínai, a telefonom, a tabletem, a robotporszívóm és még sorolhatnám. Akkor a vakcina miért nem jó.
2021. febr. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 molnarmarcell21 ***** válasza:
28%
Amint jóváhagyják a megfelelő szervek, felőlem beadhatnak észak-koreai oltást is.
2021. febr. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
8%
En holnap kapom meg az elso Oxford adagomat.Nincs valasztasi lehetosegem.
2021. febr. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%

#5 kivéve ha úgy hagyják jóvá hogy Szijjárto odaszól hogy "hagyjátok jóvá Vagy KüLöMbEn" és jóváhagyták.



#6 miért nincs?

2021. febr. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
22%
Itt Angliaban ezzel oltanak,mas nincs,es bar egyaltalan nem akarom beoltatni magam,attol tartok,hogy oltasi igazolas nelkul nem tudnek hazautazni,vagy legalabbis karantennal meg jo draga tesztekkel tehetnem csak meg.Ugyhogy tenyleg nincs valasztasom.
2021. febr. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
0%
8-as, én szintén azért adatom be, mert sem kiutazási sem beutazási lehetőségem nem lesz majd... Illetve majd eljön az az idő, hogy vakcina nélkül már dolgozni sem lehet... Bizonyos országokban már sajnos ez van. Sokak számára megosztó a véleményem, bevallom, hogy én sem támogatom a vakcinázást, de mit tegyek? Amit muszáj az muszáj, nem lesz senkinek választási lehetősége, bármennyire ellenkezik mindenki. Ez lehet politika, lehet igaz lehet nem, mindenki számára mást jelent. Én sem támogatom, de mindenkinek kötelező lesz. Túlesek rajta és tudom, hogy tudok utazni, dolgozni mindent. Tegnap regisztráltam oltásra, ez van. Ismerőseim közül többen beadatták még sincs semmi bajuk. A közösségi oldalakra feltett állhírek pedig úgysem igazak. Persze nem állok a vakcinázás mellett, mert a hatásosságáról kétségeim vannak, de szerintem olyan mértékben be vannak vizsgálva, hogy nem lesz az embernek semmi baja tőle... Ha már a 91 éves nagymamámnak sincs semmi baja tőle.☺️
2021. febr. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!