Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha manapság hétköznapinak...

Ha manapság hétköznapinak számító szituációba találnád magad, akkor melyik lehetőséget választanád?

Figyelt kérdés

A vállalkozásod a töketlen gazdaságpolitika "nem csak a fideszé" miatt megrendelés hiányba szenvedne, és lenegyedelődne a bevételed, mit csinálnál?

Már leépítettél mindent, elküldtél mindenkit, és éppen csak 80-100e folyik be a kasszába/hó.



1, Elmégy munkanélküli segélyre és várod a csodát.


2, Befizetsz minden adót és járulékot, még ha nem is marad annyi hogy fenntartsd magad, a családot, a házad, stb és szépen lassan rombadőlsz, de hős adózó vagy.


3, Rámégy a segélyre és vadaba dolgozol.


4, Nem kérsz segélyt, megpróbálsz ráállni egy önfentartó gazdálkodásra, miközben dolgozol feketén is, hogy amihez pénz kell azt kitudd fizetni.


2011. dec. 30. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Miután leépítettem mindenkit és elküldtem mindenkit elküldeném orbán viktort is. :D
2011. dec. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bármily fura, de én elkezdenék keresni egy képzettségemnek megfelelő munkahelyet a környéken, ami persze tudom, hogy nem egyszerű, de mégis ezt az utat látom a legjobbnak...
2011. dec. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezt a vállalkozást befejezem és másikba kezdek, ami jövedelmező.

Mellesleg nem reális amit írsz. Azt írod, hogy 100k marad, ez a negyedelt bevétel. Akkor 400k volt az eredeti. Ebből amúgy sem lehet alkalmazottat is tartani, vagy eleve nem éri meg a vállalkozás. Csak gazdaságpolitika miatt sem tud a bevétel negyedelődni, vagy ha igen, akkor szintén eleve problémák voltak.

2011. dec. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!