Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Már nagyon régóta érik bennem...

Árokpart kérdése:

Már nagyon régóta érik bennem ez a kérdés miszerint nem gyanús, hogy csakis a szórakozásra, kikapcsolódásra terjednek ki a járványügyi korlátozások és azokra melyek este történnek?

Figyelt kérdés
Őszintén napközben mikor az emberek munkahelyen, bevásárlóközpontokban, fodrászatban, kozmetikusnál, a zsúfolt tömegközlekedésen vannak tehát napközben éli mindenki az életét és valamiképpen az a bűvös este valamiért egyben bűnös lett. Tisztában vagyok vele, hogy járvány van mielőtt valaki azt mondaná, hogy vírustagadó vagyok nem vagyok sajnos tényleg ez egy járvány. Ellenben folyamatosan oltunk, a legveszélyeztetettebb korosztály lassan már be van oltva, a tavaly ilyenkori járványhelyzethez képest fényévekre előrébb járunk eszközökben és tudásban is. A gyanú alatt azt értem, hogy kizárólag csakis a járvány az oka egyedüliként azesti tiltásnak vagy valami burkoltan másis. Ki mit gondol erről lassan az elmúlt 1 év tükrében pro és kontra.
2021. febr. 23. 22:21
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem egyértelműen a bulikra gondolva tiltják az esti programokat.
2021. febr. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
64%
Árokpart, se teljesen megváltoztál, tönkrevágott téged is ez a sz4r, rossz látni, hogy lassan 1 éve folyamatosan ezen kattogsz. Engedd el. Sosem fogjuk megérteni ezt. Én anyámért nem mehetek a munkába ha 20:20-kor végez, a menetrendet is átgubancolták a városban, feszültség már tapintható, ez olyan mintha egyáltalán nem akarnák megnyerni a választást a srácok.
2021. febr. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
31%

A fertőzések jelentős hányada családi és baráti találkozások alkalmával történik ahol senki sem visel maszkot. A másik komoly fertőzés forrás az óvoda és az általános iskola alsó tagozat.

Mindkettő ellen csak totális zárással, karanténnel lehetne védekezni. Ezt nem vállalja be a kormány így maradnak a látszatintézkedések.

Maszk viselés és a fertőtlenítés mindenhol. Boltban belépésnél kötelezően egy adag fertőtlenítő mindenkinek a kezére. Normális maszkok biztosítása elérhető áron. Érdekes módon más országokban tudják fillérekért adni az N95 maszkot.

A többi korlátozást meg el kellene felejteni mert semmi értelme nincs.

2021. febr. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
2-es Ezt érzem egy kicsit én is. Nem létezik, hogy egy nagy fölénnyel választást nyerni akaró párt a választások előtt 1 évvel ilyen és hasonló intézkedéseket hozna.
2021. febr. 23. 22:36
 5/35 anonim ***** válasza:
69%

Nem azért van este 8-tól kijárási korlátozás, mert úgy gondolják, hogy este 8-tól terjed, hanem hogy megakadályozzák az éjszakai bulikon való terjedést (mondjuk a szórakozóhelyek eleve zárva vannak, szóval felesleges.)


Terjed a tömegközlekedésen, áruházakban, munkahelyen is, de azokat nyilván nem zárhatják be, az éjszakai élet és éttermek még beáldozhatók.


Mondjuk szerintem fasság a lezárósdi, nem sokat ér. Ugyanazt csináljuk hónapok óta, erre megint elkezdett emelkedni az esetszám, csakúgy magától. Sokan a brit mutánsra fogják, de ennek ellentmond, hogy sok más országban is megjelent, ott mégis valahogy nem látszik a hatása.

Kb. mintha nem lenne rá hatásunk és véletlenszerűen emelkedne és csökkenne.


Nem hiszem hogy bármi hátsó szándék van az egész bezárósdiban, egyszerűen ennyit bírtak kitalálni.

2021. febr. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
42%
Igaz, de pl. a nyárnak, amikor minden fiatal összevissza bulizott, ősszel meg is lett a következménye! Valahogy ezeket az összejöveteleket is meg kell akadályozni. Van rá más ötleted?
2021. febr. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
58%
Igaziból a hármashoz szóltam hozzá.
2021. febr. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Nem a fiatalok bulizása miatt indult el az őszi hullám. November 11-re lettek olyan tragikusak az esetszámok amiket már nem lehetett korlátozások nélkül fenntartani. Szeptemberben még messze nem lehetett második hullámról beszélni nálunk. Sőt szeptember végén mégcsak a határokat zárták le.
2021. febr. 23. 22:43
 9/35 anonim ***** válasza:
58%
úgy csinálták a dolgokat amíg lehetett, hogy a foci ne álljon le
2021. febr. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
55%

Hagyjuk már a hülyeséget! Média össze vissza hazudozik! Nincs már járvány! Diktatúra van! Belorusz elnök elmodta, h az IMF 340Milliártod ajánlott fel minden vezetőnek cserébe rombolják le a gazdaságot, vásárolják fel a vendéglátó egységeket! Pcr tesztek megbuktak! Hamis pozitivak!

Dokik le vannak fizetve!


Kérdező is most ébredezik! Háború van!

2021. febr. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!