Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Orbán rezsim szerint miért...

Az Orbán rezsim szerint miért jobb Kaletákra bízni gyerekeket, mint egy rendes meleg párnak megengedni, hogy örökbe fogadjanak?

Figyelt kérdés
[link]
2021. febr. 24. 12:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nem vagyok fideszes, de egyesek miért gondolják azt, hogy akik ellenzik azt, hogy a melegek örökbe fogadhassanak, azok szerint a Kaleta-félékkel semmi gond? Meg hogy a "meleg pár" automatikusan rendes is...?


Ez nincs így. Egyik sem jobb, mint a másik, a meleg párok és a pedofilok sem, meg akik más pszichés és egyéb személyiségzavarral vagy szenvedélybetegséggel küzdenek. A gyereknevelés nem való mindenkinek.

2021. febr. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Kérdező

1. Kaleta NEM volt soha fideszes. Még gyurcsányék idejében lett diplomata. Amikor kiderült hogy elkövetett valamit, le is lett váltva és a bíróság el is itélte.

2. Kaletára nem bízott senki semmiféle gyereket. Diplomata volt és nem óvónő.

3. Az örökbefogadás nem a felnőttek joga, hanem a gyermeké. Minden esetben azt kell választani ami gyerek számára a legjobb. Egy gyereknek pedig anyára és apára van szüksége, nem két azonos nemű szülőre. Majd ha nem lesznek olyan házaspárok akik szeretnének gyereket örökbe fogadni, akkor lehet majd elővenni újra a kérdést.

2021. febr. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

#5 "Rengeteg tanulmány készült már róla, hogy a gyerekeknek semmilyen kárt vagy hátrányt nem okoz, ha szivárványcsaládban nőnek fel."

Hazudsz!

Az egész pszichológia arra épül, hogy a gyerekkorban átéltek alakítják ki a későbbi személyiségünket és minden ott a gyereket ért hatásnak következménye van az egész későbbi életére.

Próbáljátok ezt a baromságot beadni az embereknek, hogy bár attól válhat valaki gyilkossá, hogy az anyja vagy apja verte kiskorában, de az nem okoz semmit a gyereknél ha anyja nincs is csak két apja.

2021. febr. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

toleránsabb lesz max utolsó

meg azzal szoktatok jönni, hogy majd ti, homofóbok zaklatjátok szegény gyereket

2021. febr. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
#14 Nem szoktunk azzal jönni, most sem "jöttem vele". Csak te nem vagy hajlandó mást meglátni mint azt amit te képzelsz oda.
2021. febr. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
31%

10-es, és amúgy, tulajdonképpen miért zavar bárkit, ha más nemátalakító műtétet kér?


Fura dolog? Hát igen, heteroszexuálisként kicsit fura. De nekem ezen kívül még sok ezer dolog fura, csak lesz*rom, tekintve, hogy az én életemre semmiféle hatással nincs.


Engem nem zavar/érdekel, ha valaki nemátalakítást kér, az ő élete, nem az enyém. Én ettől még nem vagyok rákényszerítve semmi hasonlóra.

2021. febr. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nem furább mint tar kopasz fejjel kis embereket fenyegetni meg elállni a választási iroda ajtaját miután 10 éve felgyújtotta Budapestet.
2021. febr. 24. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!