Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Ha ez így megy...

Fideszesek! Ha ez így megy tovább, elképzelhető, hogy ti is az Ellenzéki Összefogásra fogtok szavazni?

Figyelt kérdés

"Jakab Péter a VIP-alagútról: Rákosit „majmolja” Orbán"


[link]



2021. febr. 24. 17:29
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
54%

Kérdező

Attól mert te vagy olyan hülye, hogy tapsikolsz Jakabnak, hogy ilyen hülyeségeket beszél, a többi ember még nem lesz ilyen.

Egy sportlétesítményben építenek egy újabb autós bejáratot. Mivel a létesítmény már készen van ÉS maga a pár száz fős parkoló is eleve mélygarázs, így semmiféle más megközelítés nem lehetséges csak egy olyanon keresztül ami a föld alá visz le.

Az "alagút" 50m hosszú lesz.

A nemzetbiztonsági ülésen volt tárgyalva, nem volt eltitkolva a képviselők elől. Hogy Jakabnak ez csak most jutott tudomására és ennyire ledöbbent, az a saját szegénységi bizonyítványa.

2021. febr. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

#9!


Én budapesti vagyok, mindig is itt éltem, mindig értelmiség munkakörben dolgoztam... de voltak nagyon sötét kollégáim.

2021. febr. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
35%

"Én is vidéki vagyok, de teljesen egyetértek azokkal, akik kritizálják a vidékieket, főleg a falusiakat, mert néhány helyen totális a sötétség.:)"


A probléma az, hogy magadat viszont nem veszed észre. 😂

2021. febr. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
0%

#13

Mert én okos ember vagyok.

2021. febr. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
71%
Számomra nyomasztó olvasni Jakab Péter megnyílvánulásait, nem azért, mert úgy gondolom, hogy a felháborodásának nincs alapja, hanem azért mert a stílusa primitív, gyerekes és demagóg. Kocsmába elmegy ez de ott is csak a 2. feles után.
2021. febr. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

"Mert én okos ember vagyok."


Igen, általában mindenki ezt hiszi magáról. 👍

2021. febr. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
0%

#16

De én kajak az vagyok.

2021. febr. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
52%

#9 "Én is vidéki vagyok, de teljesen egyetértek azokkal, akik kritizálják a vidékieket, főleg a falusiakat, mert néhány helyen totális a sötétség"

Aha. Ott nálad igen. Ez látszik.

2021. febr. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
45%

#18


Hát, ha lejönnél a falumba, akkor látnád, hogy miről ugatok...

2021. febr. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
54%
#19 Nem szükséges. Itt vagy, megmutattad magad - egyből látszik.
2021. febr. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!