Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mivel indokolnál meg egy...

Mivel indokolnál meg egy enyhítést a mai egyre erősödő covidos mutációkkal tarkított időkben?

Figyelt kérdés

A helyzet nagyon egyszerű : Ha enyhítünk sokkal több covidos lesz és többen halnak is meg. Ez nem szerencsés egy olyan mutációs hullám kellős közepén, ami sokkal erősebb, mint az eredeti Wuhani verzió.


Nem könnyű otthon ülni munka helyett, de azért az élet csak többet ér.



2021. febr. 24. 20:06
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
84%
Te vagy az Viktor!?
2021. febr. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Nyugodtan írd meg amit szeretnél gyermekem. Meglátom mit tudok érted tenni
2021. febr. 24. 20:09
 3/32 anonim ***** válasza:
73%
Azzal hogy nincsen Covid
2021. febr. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem mindent bombázunk le atomal meg neutronbombával.


Tuti eltünik a koronavírus és nem kell tovább rettegni tőlle.

2021. febr. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
80%
#2 Én nem leszek a közjószágod! Távozz sátán!
2021. febr. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon óvatos, fokozatos nyitás úgy hajnal 4 óráig, 5-tól meg totális nyitás.
2021. febr. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
92%
Azzal hogy az intézkedések hatása 0 azaz semmi. Meg amúgy is az emberek ezt akarják, és akkor pont. Az emberek akarata szent (kellene hogy legyen).
2021. febr. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
88%
Azért, mert hatása 0. Már töb vizsgálat is kimutatta, hogy a korlátozások semmivel se bafolyásolják a vírus terjedését. Szlovákiában a magyarnál jóval szigorúbb "Lockdown" van már 2 hónapja, meg 2 országos tesztelésük is volt, mégis az összeomlás szélére került az egészségügyig. Németország is már majdnem teljesen zárva van 3 hónapja 2 hónapig a "Locdkwon" alatt mentek csak fel a számok, február elejétöl a múlt hétig votl egy minimális csökkenés az újonna regsiztrált covidosok számában,maradt a kemény Lockdown, de a hétvége óta újra növekszik a cividdal regsiztráltak sza´ma Bémtroszágban. tehát nagyon úgy tünik, hogy a cividok szána néha felmegy, néha le, és a sok korlátozás semennyire sem folyásolták
2021. febr. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
76%
Amúgy semmi para,viktor szerint február 29-31 közt minden kinyit.
2021. febr. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
5%

Szevasztok!


Szobafestő vagyok, de sokat olvasok, meg sok videót megnéztem. És rájöttem, hogy a covid túl van tolva.


Ja, nem, nem jöttem rá. Inkább ráhagyom a döntést azokra, akik ÉRTENEK is hozzá. Most itt ti lázadoztok, de kérdem én, rendelkeztek a megfelelő számadatokkal, információkkal, hogy objektív véleményt alkossatok?

2021. febr. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!