Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Emelkedig a gáz 10%-kal? A...

Emelkedig a gáz 10%-kal? A távhő? És a kenyér? És még mi? Mennyit vesznek majd le a fizetésekből? Na és a nyugdíjakból?

Figyelt kérdés

Mi lesz az Önkorm.választások után?

A Fidesz se lesz jobb?Tényleg azoknak van igaza akik a Jobbikra szavaznak?

Egy pártfüggetlen!


2010. aug. 17. 19:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
37%
nemlehet 5 perc alatt rendbehozni 8 év destrukciót
2010. aug. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
Odaért Szabolcsba is a mai Népszabi?
2010. aug. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Jobbikos vagyok de adjunk időt a Fidesznek. A gabona árának emelkedése a silány termés miatt várható ill. hogy az oroszok exporttilalmat rendeltek el.
2010. aug. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
egyik párt se tudja olcsóbban adni a dolgokat,mint ahogy veszi,mert ha megcsinálná,akkor 1 hónapig jóvilág lenne,aztán semmire,de tényleg semmire se lenne pénze az országnak
2010. aug. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

tej is drágul majd amúgy.

csodát én nem várok, de sok fidesznyik igen, hisz tudjuk, 2 hét alatt közbiztonság, stb.

2010. aug. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Hivatalosan vagy 2-3 hete kapták meg a hatalmat...

De ha az emeli a gázt akitől vesszük, akkor ugyanannyiért mégse adhatják.

De most az ország azért van ekkora szarba, mert a komunizmus idején nem volt se adó se semmi, jó volt az élet, csak öregapáink nem gondoltak arra, hogy az ő jó életük miatt szivni fognak a szüleik, és még az unokáik is... De szerintem az összes pártnak van valami hátulütője, rosszabb nem lehet mint a gyurcsány korszak

2010. aug. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"Hivatalosan vagy 2-3 hete kapták meg a hatalmat... "


El vagy maradva! Annál sokkal régebben.


Egyébként a fidesz nem gyárt kenyeret, és nem üzemeltet élelmiszerboltot, így nem a fidesz emeli a kenyér árát.

2010. aug. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
19:17 nem Szabolcsban lakom,és nem a Népszabadságban olvastam,hanem a tv-ben hallottam,interneten olvastam!
2010. aug. 17. 20:10
 9/13 anonim ***** válasza:
49%
barikád? (bari/kád)
2010. aug. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
26%
A nyugdíjak le vannak szva.Ha körül nézel egy kicsit,Nagy részben többek min 1 dolgozó ember fizetése,aki gyereket nevel,iskolába járat stb....
2010. aug. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!