Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki szerint mennyibe kerül ma...

Ki szerint mennyibe kerül ma 1kg kenyér?

Figyelt kérdés

1. A hipermarkec 99Ft-ért adja, jó az, csak másnap már penészes. Rá is van írva: kenyér


2. 280-300Ft és támogatom a magyar termelőt, aki ha nem tud árat emelni, spórol az alapanyagon, ront a minőségen, és valami oknál fogva mindíg tudom, hogy melyik műszak csinálta azon a héten...


3. Van egy bizonyos kovászolt kenyér, negyedkilósat kapok 270Ft-ért... kilónként több, mint 1000 Ft-ért megközelíti ízre azt, amit Anyám tett elém a nyolcvanas években...igaz ma ez már luxus


2011. szept. 7. 21:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
63%
Engem ez már nem érint! Csak teljeskiörlésű extrudáltat veszek 199ft/250gr, 2013ig jó!
2011. szept. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

"Csak teljeskiörlésű extrudáltat veszek 199ft/250gr, 2013ig jó!"


Hát mi általában 1-2 nap alatt megesszük, amit veszünk. :D

Nekem bőven jó lenne 200 FT-ért 1 kg olyan kenyeret enni, mint gyerekkoromban, ami tényleg kenyér volt és nem ilyen felfújt vagy dúsított vagy mit tudom én milyen szemét, amivel most etetnek minket.

2011. szept. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
100%
Mi 250 Ft-ért szoktunk venni 1 kg-ot ,de az teljesen jó, 2- 3 napig is jó puha marad.
2011. szept. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudom, mert a magyar kenyerek annyira ócskák, nincs bennük liszt, hogy én már egyáltalán nem veszem őket, és otthon sütöm a kenyeremet gépben vagy a sütőben. Nem örülök neki, hogy ezt kell, mert nem vagyok időmilliomos, de azt az ócska szart meg nem eszem, amit itt kenyér címén adnak, ha 100 ft akkor se, ha 1000 akkor se.


Hozzáteszem, hogy itt-ott aranyárban kapható elfogadható minőségű, teljes őrlésű kenyér, annak tényleg 1000 ft a kilónkénti ára. Azt meg azért nem veszem meg, hogy ennyire hülyének azért már ne nézzenek, meg időm sincs utánajárni annak az egy-két helynek, ahol pont kaphatók. Úgyhogy sütök.

2011. szept. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
A környékünkön hipermarket és kis bolt is van. Mindkettőben 270 Ft körül van a kenyér ára, az előbbiben pocsék, az utóbbiban jó minőségű.
2011. szept. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

- szeletelt 1 kg-os fehér kenyér olyan 230 körül (vidéki pékség, finom puha, de csak az első nap, kb. 4 napig áll el, bár már nekem másnap sincs túl sok kedvem hozzá)

- fél kg szeletelt barna kenyér is 200-250 között van, frissen isteni, ez is kb. 4 napig áll el, és még akkor is egész finom.

2011. szept. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
15%
Nem kell kenyeret enni mert egészségtelen..mi kb havonta 2x-3x ha eszünk.
2011. szept. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
65%
Mi is a 3. pontban vázoltat esszük, de a 2. pontban leírtakat is muszáj vennünk, mert egyik gyerkőc sem hajlandó megenni a kovásszal készültet. Minden erőmmel azon vagyok, hogy megszeressék, de ez nem könnyű. A gyerek ragaszkodik ahhoz amit jobban szeret, az egészséges táplálkozásra átállás hosszabb időbe telik náluk. Persze ha csokiról van szó egyikük sem háborog a Lindt miatt. Ebből 100 gramm kerül több mint ezer forintba.
2011. szept. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
55%
Kolopele neked fölösleges volt gyereket csinálnod.
2011. szept. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
1kg kenyér? Nagyjából egy marék vetőmagba, egy órai ásásba és néhány kg tüzifába.
2011. szept. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!