Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fiatalként szégyen DK-snak lenni?

Fiatalként szégyen DK-snak lenni?

Figyelt kérdés

Azt látom, hogy azok a fiatalok akik jónak látják a jelenlegi kormányt Fideszesek, akik pedig kormánykritikusok szinte mindenki a Momentumot támogatja.

Gyurcsány úr miért nem népszerű a fiatalok között?



2021. febr. 25. 08:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
60%
Igazából engem aztán totál nem érdekel, ki melyik pártra szavaz, és amíg önálló gondolatai vannak és meg tudja fogalmazni, miért ők neki a legszimpatikusabb bagázs, addig nem is szégyen. Viszont én még egy embert nem hallottam (mármint tényleg, szó szerint!), aki a Momentumot támogatná. Aki ismerősöm nem fideszes, az vagy a DK-ra, vagy a Mi Hazánkra szavazott és fog szavazni, egy különcöt leszámítva, aki a Kétfarkúra ikszelt.
2021. febr. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
42%
Nem annyira égő, mint fiatalként fidernyáknak lenni!
2021. febr. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
52%
Nem korhoz kötött.
2021. febr. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
18%

szerintem fiatalként fideszesnek lenni sokkal gázabb mint bármi másnak.

a kedvencem a konzervatív fiatal. az milyen? rebellis fiatalok nélkül még mindig a fákon élnénk.

2021. febr. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
38%
Fiatalok! A mai ellenzékből egyet se válasszatok! Mind hazaáruló, kiemelten Gyurcsány, és a Momentum.
2021. febr. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%

Jó, igaz, hogy DK-snak lenni szégyen. Nem is ez a probléma, hanem az, hogy MÁR nem láthatóan dékások a dékás gondolkodásúak.

Független álcában dékások, hogy megtévesszék a környezetüket. Régi kommunista elvekkel, MSZP-be átigazolt szülőkkel, és tanárokkal.

2021. febr. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 vivienfalucskai válasza:
25 vagyok es szeretem a Dk-t.:DD (LÁNY)
2021. márc. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Fiatal ként szavazni gáz már egyeseknek. Ez aztán Magyarország.
2021. márc. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

18

fiatalként -egybe

2021. márc. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Én fiatal vagyok, szóval hozzá tudok szólni a témához. Én vidéken élek és nem nagyon tapasztalom itt a Momentum erősségét. Elvétve 1-2 ember ugrik be hirtelen velük kapcsolatban a korosztályomból. Én kb azt tapasztalom, hogy van három álláspont ami nálunk vidéken erős. Látok viszonylag több fideszest, viszonylag több jobbikost meg viszonylag több olyan embert aki azt tudja kit nem szeret (jellemzően itt a DK és a Fidesz dominál). Én azt érzem, hogy a fiatalok kevésbé nyitottak arra, hogy még x évig Orbán vagy Gyurcsány legyen a kérdés. Sok ember nem akarja egyiket sem. Egyszerűen nem az van, hogy valami miatt utálják. Sokan abba nőnek fel és kezdenek véleményt formálni, hogy őt sose szerették.
2021. ápr. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!