Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fiatalként szégyen DK-snak lenni?

Fiatalként szégyen DK-snak lenni?

Figyelt kérdés

Azt látom, hogy azok a fiatalok akik jónak látják a jelenlegi kormányt Fideszesek, akik pedig kormánykritikusok szinte mindenki a Momentumot támogatja.

Gyurcsány úr miért nem népszerű a fiatalok között?



2021. febr. 25. 08:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
49%
DK-snak lenni kortól függetlenül szégyen.
2021. febr. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
41%
Mert egyszer már lejáratta magát, és a nyugdíjas szavazóin kívül nem sokan kíváncsiak már rá. Sajnos még mindig itt van és bomlasztja az ellenzéket, menne inkább főzni 😀
2021. febr. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
40%
DK- snak lenni szerintem is gyalázatos, mindegy hány éves az illető.
2021. febr. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
21%
22 éves vagyok és mondj még egy olyan volt miniszternököt aki EMBER nagy betűvel, nem arrogans és szól a fiatalokhoz is. Csak Gyurcsány Ferenc a DK elnöke ilyen.
2021. febr. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
29%

4# tudom a kor nem érdem, csak állapot.

De hidd el, ahogy telnek az 5-10 évek, te is bölcsebb leszel és akkor majd te is átlatsz Gyurcsány "maszkján".

Maradjunk annyiban, hogy ne légy naív.

2021. febr. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem bármilyen korosztálynak szégyen DK-snak lenni. Sajnos az az ember és a brigádja óriási károkat okozott az országnak. Többek között ő tehet róla, hogy a narancséknak 2/3-ada van. HA lenne igazság, akkor eltűnt volna örökre a politikából, de sajnos még mindig itt rontja a levegőt, mondanom sem kell ezzel is a narancséknak kedvezve...
2021. febr. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Mi az ,hogy nagyon is.

A mestered idézete.

2021. febr. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
60%

#4

Mi teszi nagybetűs EMBERré Gyurcsányt? Az, hogy videóüzenetekben jófejkedik? Meg hogy a nép közé ereszkedett védőangyalnak próbálja magát mutatni? A jó showman nem azt jelenti, hogy jó politikus.

2021. febr. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
20%
Alapvetően szégyen, ha fiatalként nem jutsz el a radikális baloldali eszmékig.
2021. febr. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
11%
Lelkiismereti kérdés.
2021. febr. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!