Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Április-májusra már halmokban...

Április-májusra már halmokban fog állni a kínai vakcina, mert nem kell senkinek? Mit lép erre a kormány?

Figyelt kérdés
2021. febr. 26. 06:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
43%
Ébredj fel!
2021. febr. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
1: reggel van, most keltem
2021. febr. 26. 07:01
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Eladogatja más országoknak.
2021. febr. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
64%
Mint a lélegeztetők, ott fognak rohadni a pincében valahol...
2021. febr. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Én inkább attól tartok, hogy kötelezővé teszik, legalább bizonyos munkakörökben..,
2021. febr. 26. 07:16
 6/16 anonim ***** válasza:
57%
Lehet, bár akinek esze van kínait nem adat be magának.
2021. febr. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
50%
Álmodj királylány.... Most reggel felületesen végigfutottam a híreket,és két kínai vakcinát propagáló hírbe is beleakadtam, de lehet több is van belőle. " Orbán Viktor miniszterelnök a kínai vakcinát adatná be magának".."Virológus nyilatkozik arról, hogy a kínai vakcina hatásosabb lehet a mutánsokkal szemben, mivel a vírus teljes fehérjeállományát tartalmazza"... A vakcinapropagálás is úgy működik mint bármelyik fogyasztási cikk reklámja. Ha eleget mondják, és elég sok helyen, akkor mindent el fogsz hinni róla amit állítanak. Ugyan így veszed meg a reklámok hatására tök egészségtelen hamburgert, vagy így választod ki az új autódat, mobilodat. Ezzel nem azt akarom mondani hogy rossz vagy szuper a kínai vakcina, ez úgy is ki fog derülni fél éven belül, egyszerűen arról van szó, hogy egy fogyasztói társadalomban reklámokkal bármire rá lehet venni az embert.
2021. febr. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%

#7 "fogyasztói társadalomban reklámokkal bármire rá lehet venni az embert."


embert nem, csak a consume droidokat :D

2021. febr. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%
Kötelezővé nem fogják tenni, de a fidesz propaganda nyomni fogja minden erővel.
2021. febr. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
44%
A kínai vakcinának semmi baja sincs. El kéne gondolkodni, hogy kinek az érdeke, hogy Európa elutasítsa azt. Csak és kizárólag az amerikai és európai vakcinagyáraknak, akik le vannak maradva és aggódnak, hogy dollár milliárdokat buknak, ha a kínai vakcinával beoltják a lakosságot.
2021. febr. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!