Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A boomer kormányunk miért nem...

A boomer kormányunk miért nem fogja fel, hogy a fiatalok tisztaságban szeretnének élni, számítógépek között, nempedig vidéken akarják gumicsizmában takarítani a disznóólat?

Figyelt kérdés

2021. febr. 25. 14:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%

Hülye vagy fiam, mint szódás a lovát 🤣 🤣 🤣


Aztán majd megeszed az adathalmazt, meg még tanultál online kapálni, tanuld meg még is enni amit ott termelsz....

2021. febr. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
#2 Automata farmokon fogunk élelmiszert termeszteni algákból, ostorosmoszatokból, és élesztőgombákból, később pedig már arra se lesz szükség, mert robot testünk lesz, vagy feltöltjük az agyunkat egy Nap körül gömbhéjt képező számítógépre, amit nanoszondák javítanak aszteroidákból bányászott nyersanyagokból.
2021. febr. 25. 14:20
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

No, akkor kezdjük az elején!

1. a disznóólakat az takarítja akinek van disznója. Nekem - pedig vidéken élek - és a rokonaimnak, barátaimnak, kollégáimnak nincsen.

2. te is eszel húst, iszol tejet, eszel tojást. A hús, tej meg tojás és ami ebből készül (az összes élelmiszered fele) az meg enm a gyárban jön létre, hanem bizony kell hozzá az állattartás. A disznó az olyan állat, hogy nem eteti meg magát és sétál be önként a vágóhídra, a csirke nem a dobozba tojja a tojást majd tépkedi ki a tollát és hentereg panírba, hogy te a mekiben megvehesd a nuggetseket, ahogy a tehenek sem fejik meg magukat és küldik el email-ben neked a tejet. De mielőtt ezzel jönnél, a vegán szója lattéhoz meg a műzlihez és salátához is kell mezőgazdaság, ráadásul tuti hordasz bőr ruhákat, táskát, cipőt övet.

3. senki nem kényszerít téged arra hogy disznóólat takaríts - kivéve a szüleidet. Ebből következően akkor te magad is vidéki vagy, a te családodnak van disznóóla és az a bajod, hogy bent akarnál játszani a gépen (amit ők vettek neked, lehet hogy abból a pénzből amit a disznótartásnak köszönhetnek) te meg nem vagy hajlandó segíteni a munkában.

2021. febr. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
Úgy gondolod, hogy egy tanyán nem lehet tisztaságot tartani?
2021. febr. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%

Okééé, most látom a kérdező monológját a 3-asban. Szóval vagy beszívott avgy beszedett valamit vagy sziplán trollkodik.

Én már megtévedtem, etettem a trollt, ne folytassátok!

2021. febr. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%

Ez hülyeség. Amit te írsz, az vagy ezer év múlva lesz lehetséges. És nem hiszem, hogy a kockulás a "patyolatiszta" szobában előremozdítaná az emberiséget. De ha a fiatalok tényleg tisztaságban szeretnének élni, akkor miért mocskolják össze Budapestet? Csak mert jártam már disznóólban is és Budapesten is, és a disznóól tisztábbnak tűnt a fővárosunknál. A legtöbbjük még a saját kis életterét sem tudja tisztán tartani.

A tudatfeltöltés meg egy nagy marhaság. Az csak egy másolat lenne. De nem Te leszel.

2021. febr. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%
Ugye, hogy nem az a paraszt, aki ganajászik a disznó alól?!
2021. febr. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

"A tudatfeltöltés meg egy nagy marhaság. Az csak egy másolat lenne. De nem Te leszel."


Minden este amikor elalszol mélyen amikor álmokat se látsz, vagy akár amikor ájulásnál elveszted az eszméletedet, meghalsz.


Ami másnap reggel felkel az már csak egy másolat, az újra aktivvá váló agy neurális szerkezete kezdi újra generálni a tudatot. Mivel van hosszú távú memóriád azt hiszed az vagy, aki tegnap voltál, pedig nem.

2021. febr. 25. 14:29
 9/16 anonim ***** válasza:
85%

Mivan? Én ugyanúgy fiatal vagyok mint sokan, de őszintén elborzadok egy ilyen "robot testünk lesz" jövőtől.


Ez nem egy boomer-fiatal ellentét hanem bizonyos gondolkodásúak ellentéte.


A másik hogy ilyen xarokat egyél te, én nem bírom ezeket megenni, maradok a bevált növényeknél, halnál, húsoknál.


A számítógépeket én is szeretem, de nem tudom elképzelni az életet úgy hogy csak az van és jónapot.


Arra meg nem jöttem rá hogy neked a vidék miért egyenlő a mocskos ólakkal. Én vidéki kisvárosban élek, sok rokonom meg falun de ha jól tudom akkor a legközelebbi rokonom aki tartott állatokat az a dédszüleim voltak.

2021. febr. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%
#8 és egy ilyen mű életnek mi értelme?
2021. febr. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!