Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz megbukott a normális...

A fidesz megbukott a normális járványkezelésben? Február 2-án volt utoljára ekkora az aktív fertőzöttek száma, 4 és fél hónapja szigorú szabályok mellett korlátozva vagyunk, mégis nagyon magas a fertőzés és halott szám

Figyelt kérdés
2021. febr. 26. 08:46
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
#11 és? Erős immunrendszerrel nem kerültek volna oda, ez van. Nekem is halt meg másban a rokonom, mégsem kértem hogy zárják be az országot.
2021. febr. 26. 09:07
 12/36 anonim ***** válasza:
44%

Hol látsz te itt szigorú szabályokat?


Mindig svédországgal jöttök, közben fogalmatok sincs mi megy ott. Észresem vettem volna, hogy meghaltak a rokonaim? Érdekes bszdmeg

2021. febr. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
49%
Jah és ha segghülye vagy a biológiához ne okoskodj. Erős immundrendszer? Azt általában autoimmunnak hívják, és nem jó. Az "erős" immunrendszer épp citokin viharokat okoz. NINCS erős immunrendszer, ami jó. Jól működő van, és a többségnek jól működik, mégis beteg lesz. Jelen esetben még az is számít, hogy milyen a genetikád. Ne legyél már ennyire dunning-krüger te nyomorult hülyegyerek
2021. febr. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
68%

Mondom, ha nem érted a biológiát, akkor maradj csendben!


Semmi köze nincs az étkezésednek, friss kutatás szerint pl. a lakosság egy jelentős részének genetikai okokból lesz súlyos


[link]


Tessék, konyhanyelven, neked.


Mondom, hogy, ha egy szakadt kőműves vagy ne akarj orvost játszani, nem áll jól. Az, hogy mit eszel tök mindegy nagyjából, amíg nincs hiánybetegséged. Az immunrendszer nem egy 1-100 ig működő valami, amit ha ezt csinálod 1 en lesz, ha meg azt, akkor 100on, és 100on jó. Az immunrendszer vagy jól működik, vagy nem. Jelen esetben szupresszálni kell, hogy ne nyírja ki a gyulladás a tüdőd. Vágod, gyengíteni. Mert megesz a saját szervezeted, a te nagyon erős immunrendszered. Feltudod fogni? Dehogy tudod... Demagóg, tudatlan, extrémen kevés ismerettel rendelkező proli vagy, aki azt hiszi, ha sok pritamin paprikát eszik, akkor nem lesz beteg...

2021. febr. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
66%

"ott van Svédország, te fogyatékos."

"Nyomorult hülyegyerek pedig az az ostoba felmenőd, aki világra hozott."


Ilyen kérdezővel miért ál le bárki is vitatkozni?

2021. febr. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
41%
2021. febr. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:

Elolvastam a nyitókérdést, próbáltam fogalmazni a választ magamban, közben végigolvastam az eddigieket.


És rájöttem, hogy 17-es (ma 9.36-kor) írta le a tökéletes igazságot. :-))))))

2021. febr. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
51%

18


Nagyon szép forrás, gratulálok. Ez a járványtagadó színvonal


Ha képes lennél grafikonokat értelmezni ,akkor látnád, hogy jön a 3. hullám, az egész világon. Ezzel a szakemberek is tisztában voltak, hiszen ezek a típusú járványok így futnak le.


Egyik kedvencem, mikor a járványtagadó azon van kiakadva, hogy "rendelésre jött a hullám, ezek előre megmondták, na persze!"


Mintha azon lenne kiakadva, hogy azt mondta neki az autószerelő, hogy elfog még romlani az autó. Mintha azon lenne kiakadva, hogy megmondták neki előre, hogy ha magába engedi a spermiumot a nő, akkor terhes lesz egyszer.


Egyébként meg svédország megint szigorított.

2021. febr. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:

Elhízás GENETIKA jelentős részben. Hogyne persze, nyiiiilván ezért jellemző a koca bevásárlókocsijában a 4 féle chips, fehér kenyér, vörös húsok tömkelege, nasik, kóla, sör. Persze.


Komolyan a magyar mindenre tud valami kifogást találni, nem csoda, hogy ennyire egy visszamaradott nép.


Írok neked is demagóg módon valamit: A. Dagadt. Disznó. Emberek. Túlnyomó. Része. Azért. Dagadt. Mert. Sz*rul. Eszik. És. Nem. Mozog.

2021. febr. 26. 09:51
 20/36 anonim ***** válasza:
0%
19: Aham, de az több mint gyanús lenne, ha a szerelő azt mondaná, hogy két hónap múlva elromlik az autó, és erre napra pontosan akkor romlana el. Ahogy az őszre jósolt második hullám is pont szeptember elejére érkezett meg. Nem októberre vagy augusztusra.
2021. febr. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!