Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jövőben a magyar családok...

A jövőben a magyar családok már csak szétszakadva utazhatnak külföldre nyaralni, minden családtag az általa kapott COVID oltást elfogadó országba utazhat már csak?

Figyelt kérdés

A napokban már szépen körvonalazódik, hogy egyes országok majd csak bizonyos gyártmányú oltást kapott személyek számára fogják engedélyezni a beutazást a jövőben, egyes oltásokat (pl. kínai) kapott személyek pedig tiltólistán lesznek.


Mi lesz ha egy család tagjai mind különböző oltásokat kapnak majd?

Ezentúl a család nem mehet majd együtt nyaralni bármelyik országba? Szét kell szakadjon a család a nyaralásra és mindenki csak abba az otszágba nyaralhat majd, amelyik az ő oltását elismeri majd? Valóban ez a jövő vár most ránk?



2021. febr. 26. 20:25
 1/6 árokpart ***** válasza:
89%
A kérdés azért irreleváns, mert addig amíg zajlik ez az oltási mizéria nem nagyon lesz jellemző a külföldi utazás. Nyáron mikor a modellszámítások szerint vége lesz a világjárványnak akkor valószínű, hogy egy darabig lehet, hogy így lesz de jövőre már szerintem egészen biztos, hogy nem hanem visszatér a normális életünk világszinten is.
2021. febr. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%
Soha többé nem lehet már alapos indok nélkül külföldre utazni. Hamarosan már alapos indokkal sem.
2021. febr. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

#2


A háttérhatalom nem világkormányt akar?

2021. febr. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
A törvények változhatnak, de az oltás hatása örök. Mindig lesz az utazásnak az oltottságon kívül más módja.
2021. febr. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
A nyájimmunitás elérése után, semmi relevanciája nem lenne az oltásos hülyeség megtartásának így szerintem ez pár (mittomén 5 csak tippeltem) kellemetlen év lesz és csá. Ugyanúgy lesz utána mint előtte. Ha nem érjük el az szívás akkor tovább szivathatnak. Úgyhogy úgy vagyok vele hogy kivárok, és majd csak lesz vmi ha nem is ebben az országban.
2021. febr. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem most az a cél hogy megszűnjön az utazás,ezzel becsődöltetni sok országot,akiknak lehet majd kölcsönöket adni qrva magas kamattal.
2021. febr. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!