Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Előfordulhat, hogy regisztrált...

Előfordulhat, hogy regisztrált 70 év fölötti krónikus beteget azért nem értesítenek oltásra, mert nem jelölte be regisztrációkor, hogy a kormánnyal szeretné tartani a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Regisztrálni akart, de felesleges kormánypropaganda levelekből nem kér.

2021. febr. 26. 21:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, még a 90 év fölöttiek is várnak rá, nagymamám is.
2021. febr. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Nemhiszem, szerintem valami adminisztrációs hiba lesz.
2021. febr. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem.. ez olyan mint, hogy rendelsz valamit és be "X"-eled, hogy kérsz vagy nem kérsz hírlevet attól a rendelés jön, csak a hírlevelek nem.
2021. febr. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem,az egyik néni akit gondozok,nem jelölte be és tegnap mégis megkapta az oltást.
2021. febr. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Ha ez megnyugtat, felénk is így van, össze-vissza oltanak. Az időseket csak hébe-hóba, de a nem közalkalmazott és nem egészségügyi dolgozó 40 körüli ismerősömet már oltották a héten.
2021. febr. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

lehet, orbánnak nem kellenek a migráncssimogató sorosbérenczek


"elégtételt fogunk venni"

2021. febr. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%

72 éves múltam. Úgy regisztráltam, hogy nem kívánom a kapcsolattartást. Nem is jött semmi, még visszaigazolás sem, hogy sikerült a regisztrációm.

Tegnapelőtt telefonon keresett a háziorvos asszisztense, hogy kínai vakcinával oltanak, ha elfogadom, akkor tegnap 10 órára várnak a rendelőben.

Igent mondtam, kitöltöttem az adatfelvevő papírt, és megkaptam a szurit és az oltásigazolást is.

Egyébként attól az oltóanyagtól függ, amit kap a háziorvos. Pl. AstraZeneca-t csak 60 év alattiaknak adnak, állítólag Szputnyikot is. Bár már többedik kör, de a mi háziorvosunk most kapott először oltóanyagot. A regisztráció alapján kapott hozzá listát is, sokkal több névvel, mint ahány adag oltóanyagot. Kor szerint csökkenő sorrendben hívták az embereket. Én például nem kerültem volna sorra, ha sok tőlem idősebb nem utasította volna vissza a kínait. 50 körüli létszámban kaptunk oltást.

És hogy legyen kavarodás, küldhetett oltópontra is 6 főt, őket más korcsoportból lehetett válogatni másik listáról, és ők Pfizert kapnak. (Háziorvosoknak az extra hűtésigény miatt nem adnak belőle.)

Koron kívül attól is függ, hogy ki krónikus beteg, ki nem, illetve, hogy milyen a krónikus betegség, ugyanis adott esetekben adott oltóanyag nem adható.

Így aztán megy a kor ugra-bugra, attól függően, hogy éppen milyen oltóanyagot és ahhoz tartozó névlistát kap a háziorvos és az oltópont.

Ezen kívül azon lepődnék meg, ha az a gyatra regisztráció hibátlanságot jelentene, látva pl. a napi COVID-osnak nyilvántartott halottak listáját, ahol 58 éves férfi krónikus betegsége petefészekgyulladás, illetve, néha oldalakon át rossz még a sorszámozás is. Meg mikor a net-nép a friss napi adatokon gúnyolódik és az egészet javítaniuk kell.

2021. febr. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Fsms ***** válasza:
29%

Amit el is mondtak, hogy valamilyen hiba miatt elveszett a regisztrációk egy része. Mivel a körzeti orvos intézi a tb kimutatás alapján nincs jelentősége.

Apámék 80 év felettiek, Budapesten laknak, még nem kaptak meg.

Sajnos szokásos fityesz.

2021. márc. 1. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70 éves nagyi semmilyen értesítést nem kapott, bejelöltem neki és én magam regisztráltam telefonon. Két levél jött azóta, de oltás az nincs. Müller Cecilia ne azt szajkózza, hogy nem megyünk "oltakozni"! MENNÉK. ha lenne oltás, de nincs.
2021. márc. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
akkor lehet hogy most még egyszer regisztrálunk. kétszer csak nem veszítik el.
2021. márc. 3. 19:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!