Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mióta tart ez az állapot itt,...

Mióta tart ez az állapot itt, a Magyar Politika kategóriában, hogy a DK emberei ennyire aktívan kommentelnek (és főként lepontoznak)?

Figyelt kérdés

Én csak egy ideje írok ide, de ez a jelenség nagyon meglepett. 😮


Erre mennyi pénzt költhet havi szinten a DK?



2021. febr. 27. 21:48
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
40%
Az nem lehet, hogy az egyszerű emberek tömeg tele van a hülyeséggel? Engem 1 éve basztak ki. Nincs màr pénzem. Net a gyerekek miatt van, azon oktatták. Nem tudom, mi lesz àprilistól. Addig van pénzem kifizetni a közműveket. Bàrhovà elmennék dolgozni, nincsenek munkahelyek. Egy vidéki.
2021. febr. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
0%

A kérdező nyilván azt hiszi, hogy aki kritizálja a kormányt, csak DK-s lehet. Szent együgyüség!


A jelenségből inkább az látszik, hogy a netet használó emberek többsége nincs oda a kormányért.

2021. febr. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
54%
Tele van a puttonyom ezzel a vidéki-pesti dologgal.
2021. febr. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
71%

Két éve tele volt az oldal jobbik szimpatizáns kommentekkel mert az volt a legerősebb párt, de ha megnézed ugyan azok az emberek aktívak mindíg, ha a toplistát is átböngészed megerősíti az állításom. A konklúzió az hogy nincsenek bérkommentelők, egyrészt azért mert annak a közösségi oldalakon van értelme de ez nem olyan oldal.

A másik következtetés mivel szinte mindíg ugyan azok irkálnak évek óta hogy rengeteg a köpönyegforgató

2021. febr. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
12: Nem. Nem ezt hiszem. Azt látom, ha bárki dk kritikát fogalmaz meg, akkor irtó nagy lepontozás jön, és akár 1-2 mosdató komment is.
2021. febr. 27. 23:47
 16/28 anonim ***** válasza:
79%

12es tenyleg gyanussan sok a kifejezetten Gyurcsany fan.

En se hiszem higy ber kommentelok. Nem nezzi ezt annyi ember hogy legyen erdemi hatasa. Valoszinű egy kisebb, de fanatikus es azert aktiv csoport.

2021. febr. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
45%
Én meg pont lecarom. Nem segílyt akarok, hanem munkát, de nincs. Az is megfordult a fejemben, hogy felkötöm magam. Szégyellem magam, hogy nincs munkàmhoz. Vilàgéletemben dolgoztam. Nem érzitek àt, semmi hivatal nem érti, nem érzi àt ezt. Azért furcsa, hiszen a hivatalnokok is emberek. Van nekik is gyerekük. Be ülnek az asztal mögé, és egyből nem emberek lesznek. Csak nekem furcsa? Én vagyok hülye?
2021. febr. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
15: a fidesz kritikát is lepontozzák gyorsan, csak aztán visszabillen, mert a kormányellenesek többen vannak manapság az emberek között
2021. febr. 28. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
86%

11 es, ebből hogy következik a sok DKs?

Gyurcsanynal haromszor ekkora munkanelkuliseg volt es sokkal alacsonyabbak voltak a realberek.

Semmi összefüggés nincsca dologba. Ez egy fanatikus Gyurcsányista szekta.

2021. febr. 28. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
79%
Izgatàs. Én is bedőltem.
2021. febr. 28. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!