Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meddig tartható ez az állapot,...

Meddig tartható ez az állapot, hogy nincsenek szakrendelések, műtétek, fogorvosi kezelések?

Figyelt kérdés
Csak sürgősségi ellátás van. De ez még így lesz fél-1 évig? Mert nem hiszem hogy a járvány megszűnik 2-3 hónapon belül, sőt második hullám is lehet miután lecsendesült. Illetve, ha minden visszaáll a régi kerékvágásba, akkor mondjuk 1 hónap helyett 3 hónap lesz egy időpont kérése, mert gondolom a betegek "feltorlódnak"?

2020. ápr. 11. 23:41
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
5%
Naponta százezreket öl meg a koronavírus, és neked tényleg egy lyukas fog a legnagyobb problémád?
2020. ápr. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 árokpart ***** válasza:
97%
Nem sokáig kérdező,szerintem max még 3-4 hétig. 1-es A lyukas fogat ne nagyon becsüld le , mert bizony lehet akár életveszélyes végkimenetele is főleg krónikus betegek esetében.
2020. ápr. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 nemaRendőrség ***** válasza:
86%
Összesen nem ölt meg százezer embert...
2020. ápr. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%
Én 7 hónapot vártam egy endokrinológiai szakrendelésre, ami most elmaradt. Szerintetek ha megint lesz rendelés, mikor kerülök sorra? Megérem?
2020. ápr. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
94%
A jelenlegi helyzetben pont ezen gondolkodtam én is, szűrővizsgálatok, kezelések maradnak el, fogorvoshoz sem mehetsz. Max. 1 hónapig még oké, na de fél évig? Nem gondolták ezt át még szerintem rendesen.
2020. ápr. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
96%

Agyatlan ez a Viktor és sleppje. A legtöbb kórházban abszolút semmi dolguk nincs, járóbeteg-szakrendelés nincs, szórják ki akit csak lehet, cserébe nem lehet tesztelni, nehogy kiderüljön a nagy büdös semmi, illetve ahol pedig mégis van, nehogy az derüljön ki - lásd szoc otthonok. Egyszerűen nonszaensz az egész kormányzati hisztériaeszkalálás. Igen, nekik ez a kánaán, a legjobb, erre várt Viktor, most kiteljesedhet.

Tüntetések első pillanatban betiltva... tudta jól, hogy miért.

2020. ápr. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
23%
Sürgősségi eseteket ellátnak. Foghúzás annak számít.
2020. ápr. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
Köszönjük 7-es, ezt tudtuk. Én a magam részéről egy fájó, de megmenthető fogat nem szívesen húzatnék ki, sőt egyéb problémámmal sem akkor járok orvoshoz, amikor már sürgősségi kategória.
2020. ápr. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
86%

#1

Attól nem múlik el a fogfájás, vagy egyéb probléma, hogy mások belehaltak a vírusba.

2020. ápr. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
70%
Sporol az egészségügyon ha a bejaratnal letesztelnek az embereket simán mehetnenek a szakrendelesek.
2020. ápr. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!