Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elképzelhető, hogy a közvélemé...

Elképzelhető, hogy a közvélemény idővel a krónikus betegek ellen fordul és őket kiáltják ki bűnbaknak, mivel miattuk vannak a korlátozások? Ezzel pedig visszatérhet a nácizmus?

Figyelt kérdés

2021. febr. 28. 02:38
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:

"Nácizmus?


De sokan dobálóznak mostanság ezzel a szóval...


Figyeltetek ti törin egyáltalán vagy mindenki fogalom zavarban szenved?"


A náci fajelméletre gondoltam. A nácik a betegeket is írtották.

2021. márc. 1. 19:30
 22/44 A kérdező kommentje:
Hitler pl biztos, hogy nem vezetne be korlátozásokat
2021. márc. 1. 19:31
 23/44 anonim ***** válasza:
100%
Igen, Hitler nem tenné. És? Példát kéne venni róla, hogy Hitlert nem érdekelné, ha meghalna öregapád?
2021. márc. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
0%

19: “Tehát aki nem ért veled egyet, az agymosott. Van a te fajtád, meg az agymosott, ugye?”


Nem. Van 2 nagy agymosott csoport, és némi normális kisebbség. Akiket a korábban említettek mindig a másikhoz sorolnak, ha eltér kicsit a normálisok véleménye.


“"Bár gondolom egybitesként csak két halmaz van a kis agyadban, a mi és a ti."

Egy elég rövid kommentben sikerült csinálnod egy nagyon durva ellentmondást. “


Kifejtenéd? Egy bitnek 2 állapota lehet. Pont elég két lehetséges érték kifejezésére. Nem értem, hol az ellentmondás.


Az meg külön vicces, hogy amit proli szokásnak titulálsz, mind elköveted te is az utolsó kommentedben. :)

2021. márc. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:

Neked mi az érthetetlen? Te leegybitesezed a másikat. Sőt, mindenki aki nem ért veled egyet, egybites. Legalábbis te szerinted. Valamint szintén te szerinted az egybitesek szerint van két csoport... Érzed az ellentmondást? :D

Bizony, hogy proli és primitív szokás a másik degradálása, ha nem ért veled egyet. Mindannyian csak ennyihez értetek. Aki nem azt mondja amit ti, ilyen szavakkal illetitek. Ez van.

2021. márc. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:

Frusztrált a nép -> megalapozott gondolat, mert frusztráltan cselekedtek

Én semmi primitív, proli dolgot nem mondtam a másikra veled szemben, nem próbáltam meg a másikon kiélni a kisebbségi komplexusomat, nem degradáltam a másikat mert nem ért velem egyet.

2021. márc. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:

25 te kezdted a magad besorolását az egyik egybites csoportba, hogy engem próbáltál besorolni az ellentáborba.


“ Valamint szintén te szerinted az egybitesek szerint van két csoport... Érzed az ellentmondást?”


Én 3 csoportot említettem. Ott volt a kevés kisebbség. De ezt nem sikerült feldolgoznod. (Megjegyzés: 3-ig 2 biten pont el lehet számolni, így nekem legalább kettő van, de nincs kizárva hogy több lehet. Viszont bizonyítást nyert az ironikus feltételezés, miszerint a te értelmezési tartományod határa 1 bit)


Több kérdésem nincs. 🤣

2021. márc. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
Drága, te egybiteseztél le, nem baj? :D Neked vannak ilyen provokatív, primitív és proletár szokásaid, nem nekem. És akkor most te jobb vagy, mint akikről beszélsz? Utálod azokat akik szerint kettő csoport van, mert szerinted három van, ugye? És te a harmadikba tartozol ugyebár... Legyen meg az a minimális különlegesség érzeted, amit produkálni tudsz ezzel, sok örömöd nem lehet, de komolyan.
2021. márc. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
45%

“Drága, te egybiteseztél le, nem baj? “

Miután ilyen szimptómákat mutattál azzal, hogy besoroltál egy vélt ellentáborba. Csak mert elítélem a szélsőséges véleményeket, akkor szerinted már érintett is vagyok.

“Neked vannak ilyen provokatív, primitív és proletár szokásaid, nem nekem. “

Ok, hogy elkövettem azt a hibát, hogy degradáltam a másik oldalt. De te itt és most bebizonyítottad, hogy tudod überelni.


“Utálod azokat akik szerint kettő csoport van,”

Nem utálom, ezt nem mondtam sehol. Szeretem az egyszerű lelkeket. Könnyű manipulálni őket.


“ mert szerinted három van, ugye?”


Ezt sem mondtam, csak annyit említettem az adott témában. Valójában ennél sokkal több van. De ha vesszük a politikát, vagy egy nagyobb megosztó témát, mindig lesz 2 elvakult csoport, aki szerint fekete vagy fehér a világ, és van a szűk 3. réteg.


“És te a harmadikba tartozol ugyebár... Legyen meg az a minimális különlegesség érzeted, amit produkálni tudsz ezzel, sok örömöd nem lehet, de komolyan.”


Ez a kedvencem. Amikor valaki diagnózist akar felállítani 2 hozzászólásból anélkül hogy nemet, kort, vallást, rasszt és nemi identitást ismerne.

Ez is csak az elméletemet támasztja alá. Lehetek egy csalódott tini, vagy egy sokat szekált 40-es kisebbségi, vagy egy újgazdag unatkozó ficsúr, aki itt szórakozik a lockdown alatt a haverjaival.

De nem, te beskatulyáztál egy olyan csoportba, amilyenek a te szemszögedből a “ti”.

“Ti nem akartok oltatni.”

“Ti nem tartjátok be a szabályokat”

“Ti nem hisztek a vírusban”

A lista végtelen lehetne, tulajdonképpen minden amivel nem tudsz azonosulni. Ez lennék én gondolom. :)

2021. márc. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:

"“Ti nem akartok oltatni.”


“Ti nem tartjátok be a szabályokat”


“Ti nem hisztek a vírusban”"


Én egyiket sem mondtam... te spekulálsz megint :D


És de, azt mondtad, hogy három csoport van, aki szerint meg kettő, az egybites. És igen, ha tetszik ha nem, egy primitív szokás degradálni másokat. És te ezt tetted. Összehasonlíthatatlan, amit én mondtam meg amit te. Én egyébként is arról beszéltem amit te mondtál "ránk", ráadásul sokkal kulturáltabb módon. Tényleg, összehasonlíthatatlan. Látszik mind ketten más-más kultúrából származunk... Röhögök rajtad csak, akkor marhaságokat írsz :D


"Miután ilyen szimptómákat mutattál azzal, hogy besoroltál egy vélt ellentáborba. Csak mert elítélem a szélsőséges véleményeket, akkor szerinted már érintett is vagyok."

Igen tudom, mindenre van valami kifogás. Pedig nem olyan nehéz ám felelősséget vállalni. :)

2021. márc. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!