Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elképzelhető, hogy a közvélemé...

Elképzelhető, hogy a közvélemény idővel a krónikus betegek ellen fordul és őket kiáltják ki bűnbaknak, mivel miattuk vannak a korlátozások? Ezzel pedig visszatérhet a nácizmus?

Figyelt kérdés

2021. febr. 28. 02:38
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
29 Jó ez a hozzászólás. Bírlak hogy ilyen sokáig kibírtad a "kifogásos csaj"-t. Ő egy legenda. A végén elszólta magát a "kifogás"-sal megint.
2021. márc. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:

Ne kifogás.

“ 15, senki nem kerget titeket. “

Innen indult az egész. Holott nem mondtam, hogy érintett lennék.


“Ha tetszik vagy ha nem, nem a FIDESZ döntött úgy, hogy most törjön ki egy világjárvány. Mindenkinek alkalmazkodnia kell, nem csak neked.”


Ez megint egy olyan dolog amit sehol sem írtam. Ugye ha nem értek egyet, akkor már automatikusan a fidesz ellen is vagyok ugye. Az meg sem fordult a fejedben, hogy nem vagyok magyarországon, és esetleg az ellenzéki sárdobállást is elítélem. (Ők ilyenkor fidesznyikezni szoktak)


Szóval itt csak neked kellene vállalni a felelősséget, mivel te skatulyáztál be az első mondatoddal és hsz.-oddal, csak ezt már nem akaródzik beismerni, csűröd, csavarod, meg próbálod rámtolni a felelősséget, mert az egybites kommentet egybites kommentnek tituláltam. Persze a prolizás az más. Az olyan nemesi. :)))

2021. márc. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
Én nem mondtam, hogy FIDESZ-es vagy. Viszont a vakcina-ellenesek módszeresen FIDESZ-esezik azt, aki beszeretné magának adni az oltást. Ezek szerint magadra vettél valamit, ami nem neked szólt. Írtam én, hogy neked címzem? :DD De egyébként ezt csinálják az oltás-ellenesek. Mindent személyes támadásnak vesznek. Ha nem FIDESZ-ezel, akkor nem veszed magadra és ellehet menni. Észre fogod venni egyáltalán, hogy nem neked szólt?
2021. márc. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
Gerinc nélkül úgy kell vitázni, igazából indirekt módon utalgatunk dolgokra, hogy ne kelljen utána felvállalni, ha valaki felháborodik. Nem szeretem ezt a stílust, én direktebb vagyok.
2021. márc. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
Jajj 34-es, én nem utaltam. Akkor mikor azt a hozzászólást írtam, még itt se voltál. Hogy utaltam volna rád? Te nem tudod szerintem, hogy mit jelent az utalni szócska...
2021. márc. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
Ó, hát én nem neked címeztem. Sajnálom, ha magadra vetted. Én csak általánosságban írtam. ;)
2021. márc. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
Egyébként meg de. 15-ösnek címezted, aki én voltam.
2021. márc. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
Na, így már hogy ezt tudom, valóban rád reagáltam, de csak egy általánosságról beszél. Viszont egyértelműtlen volt, úgyhogy ezért bocs. :)
2021. márc. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
Senki sem hibás. A felhajtàst nem értem.
2021. márc. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
Minden jó ha a vége jó.
2021. márc. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!